| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Type | Gesloten, microfocus |
|---|---|
| Maximale buisspanning | 90 kV (facultatief) |
| Maximale buisstroom | 200 μA |
| Grootte van de brandpunt | 5 μm (facultatief) |
| Functie | Automatische voorverhitting |
| Effectief gebied | 130 mm × 130 mm |
|---|---|
| Pixelgrootte | 85 μm |
| Resolutie | 1536×1536 |
| Framerate | 20 fps |
| Maximale belasting | 15 kg |
|---|---|
| Grootte | 420 mm × 420 mm |
| Geconstateerd gebied | 400 mm × 400 mm |
| Vergroting | Geometrie 150X. Systeem 1500X. |
|---|---|
| Inspectiesnelheid | Maximaal 3,0 s/punt |
| Afmetingen | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.1.3 van bijlage I bij Verordening (EG) nr. 715/2009 moet de in punt 6.1.3 van bijlage I vermelde methode worden toegepast. |
| Gewicht | 1000 kg |
| Stroomvoorziening | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximale kracht | 1300 W |
| Industriële pc's | Intel I5 CPU, 8 GB RAM, 240 GB SSD |
| Displayer | 24" HDMI-LCD |
| Kenmerken | Beschrijving |
|---|---|
| Noodsluiting | Gelegen naast de bedieningspositie voor onmiddellijke stroomonderbreking |
| Protectie van buizen | De software verhindert het verlaten zonder de röntgenbuis te sluiten. |
| Stralingslekken | Geen lekkage (internationale norm: ≤ 1 μSv/h) |
| Beoordelingsvenster van loodglas | Transparante loodglasruiten straling om de interne toestand te observeren |
| Vergrendeling van het raam en de achterdeur | De röntgenbuis wordt onmiddellijk uitgeschakeld wanneer het raam of de deur wordt geopend |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Operatie | Toetsenbord en muis kunnen alle bewerkingen voltooien |
| Röntgenbuisbesturing | Met behulp van de muis om op de X-knop te klikken kan de röntgenstraal worden ingeschakeld of uitgeschakeld |
| Statusbalk | Toont de vergrendelingsstatus, voorverwarmingsstatus en röntgenstatus aan door afwisselend rood en groen te knipperen |
| Afbeeldingseffect aanpassing | De helderheid, het contrast en de beeldvergroting kunnen vrij worden aangepast om een bevredigend resultaat te bereiken |
| Lijst van producten | Gebruikers kunnen de inspectieparameters opslaan en kunnen de parameters rechtstreeks oproepen om de efficiëntie van de inspectie te verbeteren |
| Navigatievenster | De tabel zal verplaatst worden naar de plaats waar u klikt en weergeeft op het scherm |
| Status van de bewegingsas | Toon realtime coördinaten |
| Resultaten van de inspectie | De meetresultaten (vooruitgang, afstand, oppervlakte, enz., ingesteld door de gebruikers) worden weergegeven in de volgorde |
| Snelheidsregeling | De snelheid van elke as kan worden ingesteld op langzaam, normaal en snel |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Afstand | Klik op de punten A en B om te stellen als de basislijn, klik dan op het punt C om de verticale afstand van het punt C naar de basislijn te meten |
| Afstandspercentage | Stel een punt "D" meer dan de afstand. deel de verticale afstand van het punt D tot de basislijn door de verticale afstand van het punt C,om het percentage van de verticale afstand van D naar C te verkrijgen |
| Hoek | Klik op de punten A en B te stellen als de basislijn, klik dan op het punt C om de hoek tussen de BA en BC stralen te meten |
| Radius | Klik op drie punten om een cirkel te bepalen en meet de omtrek, oppervlakte en straal |
| Perimeter | Het wordt meestal gebruikt om vierkante componenten te meten, klik op twee punten om een vierkant te bepalen, meet de lengte, breedte en het gebied |
| Metode | Beschrijving |
|---|---|
| Handmatige instelling | Gebruikers kunnen elke positie op de tafel als inspectiepunten, de software zal automatisch inspecteren en het beeld te slaan |
| Array | Voor de reguliere inspectiepunten, gebruikers hoeft alleen om twee van de inspectiepunten en het aantal rijen en kolommen, de software zal automatisch inspecteren elk punt en beelden opslaan |
| Automatische identificatie | Voor inspectiepunten met voor de hand liggende kenmerken identificeert de software automatisch de posities, neemt de metingen en slaat de afbeelding op |