| نام تجاری: | WELLMAN |
| شماره مدل: | X-6800 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
دستگاه بازرسی اشعه ایکس چند منظوره — X6800
| تایپ کنید | بسته، میکروفوکوس |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ لوله | 90 کیلوولت (110 کیلوولت، 130 کیلوولت، 150 کیلوولت، اختیاری) |
| حداکثر جریان لوله | 200μA |
| اندازه نقطه کانونی | 5μm (4μm، 2μm اختیاری) |
| تابع | پیش گرم کردن خودکار |
| منطقه موثر | 130 × 130 میلی متر |
|---|---|
| اندازه پیکسل | 85 میکرومتر |
| قطعنامه | 1536 × 1536 |
| نرخ فریم | 20 فریم بر ثانیه |
| زاویه قابل کج شدن | 60 درجه (30 درجه / 60 درجه / 360 درجه اختیاری) |
| حداکثر بار | 10 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | 530 × 530 میلی متر |
| منطقه قابل تشخیص | 500mm × 500mm |
| بزرگنمایی | هندسه 200X | سیستم 1500X |
|---|---|
| سرعت بازرسی | حداکثر 3.0 ثانیه در نقطه |
| ابعاد | 1360mm (L) × 1365mm (W) × 1730mm (H) |
| وزن | 1200 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-220V 50/60HZ |
| حداکثر قدرت | 1500 وات |
| کامپیوتر صنعتی | پردازنده I5، 8G RAM، 500GB SSD |
| نمایش | 24 اینچ HDMI LCD |
| نشت تشعشع | بدون نشتی |
|---|---|
| پنجره مشاهده شیشه سرب | پنجره شیشه ای سربی شفاف از تشعشعات برای مشاهده وضعیت داخلی محافظت می کند |
| قفل ایمنی پنجره و درب عقب | با باز شدن پنجره یا در، لوله اشعه ایکس بلافاصله خاموش می شود |
| سوئیچ ایمنی الکترومغناطیسی | وقتی اشعه ایکس روشن است قفل می شود و از دسترسی به پنجره جلوگیری می کند |
| توقف اضطراری | در نزدیکی موقعیت عملیاتی برای قطع برق فوری قرار دارد |
| محافظ لوله | نرم افزار از خروج بدون بستن لوله اشعه ایکس جلوگیری می کند |
| ماژول تابع | صفحه کلید و ماوس تمام عملیات را تکمیل می کنند |
|---|---|
| کنترل لوله اشعه ایکس | عملکرد کلیک ماوس با نمایش و تنظیم ولتاژ/جریان در زمان واقعی |
| نوار وضعیت | نشانگر بصری وضعیت اینترلاک، پیش گرما و اشعه ایکس |
| تنظیم افکت تصویر | تنظیم روشنایی، کنتراست و بهره برای تصویربرداری بهینه |
| لیست محصولات | ذخیره و فراخوانی پارامترهای بازرسی برای کارایی |
| پنجره ناوبری | مکان یابی میز کلیک برای جابجایی با راهنمایی دوربین |
| وضعیت محور حرکت | نمایش مختصات در زمان واقعی |
| نتیجه بازرسی | نمایش سازماندهی شده از نتایج اندازه گیری با نشانه عبور / شکست |
| کنترل سرعت | سرعت حرکت محور قابل تنظیم (آهسته، معمولی، سریع) |
| محاسبه خودکار | تجزیه و تحلیل گوی لحیم کاری مستطیلی با تشخیص و اندازه گیری فضای خالی خودکار |
|---|---|
| تنظیم پارامترها | آستانه مقیاس خاکستری قابل تنظیم، پیکسل، کنتراست و فیلتر اندازه |
| اضافه کردن دستی خالی | طراحی چند ضلعی یا آزاد برای محاسبه خالی سفارشی |
| ذخیره پارامتر | ذخیره و یادآوری پارامترهای اندازه گیری برای نتایج ثابت |
| فاصله | اندازه گیری فاصله عمودی از نقطه تا خط پایه |
|---|---|
| نرخ فاصله | اندازه گیری نسبت درصد برای سرعت لحیم کاری از طریق سوراخ |
| زاویه | اندازه گیری زاویه بین پرتوهای تعریف شده |
| شعاع | اندازه گیری دایره برای اجزای گرد با محیط و مساحت |
| محیط | اندازه گیری اجزای مربع با طول، عرض و مساحت |
| تنظیم دستی | تعیین موقعیت نقطه بازرسی سفارشی با بازرسی خودکار و ذخیره تصویر |
|---|---|
| آرایه | بازرسی خودکار مبتنی بر شبکه از حداقل پارامترهای راه اندازی |
| شناسایی خودکار | تشخیص و اندازه گیری موقعیت خودکار مبتنی بر ویژگی |