| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X-6800 |
| Warunki płatności: | T/T |
Wielofunkcyjne urządzenie do kontroli promieniowania rentgenowskiego X6800
| Rodzaj | Zamknięte, mikrofokusa |
|---|---|
| Maksymalne napięcie rurki | 90 kV (110 kV, 130 kV, 150 kV, nieobowiązkowo) |
| Maksymalny prąd w rurze | 200 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 5 μm (4 μm, 2 μm opcjonalnie) |
| Funkcja | Automatyczne podgrzewanie |
| Obszar skuteczny | 130 mm × 130 mm |
|---|---|
| Wielkość pikseli | 85 μm |
| Rozstrzygnięcie | 1536 × 1536 |
| Prędkość obrazu | 20 klatek na sekundę |
| kąt nachylony | 60° (30°/ 60°/ 360° opcjonalnie) |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
|---|---|
| Wielkość | 530 mm × 530 mm |
| Obszar wykrywalny | 500 mm × 500 mm |
| Zwiększenie | Geometria 200X. |
|---|---|
| Prędkość kontroli | Maksymalnie 3,0 s/punkt |
| Wymiary | 1360 mm (L) × 1365 mm (W) × 1730 mm (H) |
| Waga | 1200 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 1500 W |
| PC przemysłowe | I5 CPU, 8G RAM, 500GB SSD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku |
|---|---|
| Okno obserwacyjne ze szkła ołowiowego | Przejrzystości ołowiane okna osłony promieniowania do obserwacji stanu wewnętrznego |
| Bezpieczne zamknięcie okien i tylnych drzwi | Ręcznik rentgenowski wyłącza się natychmiast po otwarciu okna lub drzwi |
| Przełącznik bezpieczeństwa elektromagnetycznego | Zamki, gdy jest włączony rentgen, uniemożliwiające dostęp do okna |
| Zatrzymanie awaryjne | Położone w pobliżu pozycji eksploatacyjnej dla natychmiastowego wyłączenia zasilania |
| Ochrona rur | Oprogramowanie uniemożliwia opuszczenie bez zamknięcia rurki rentgenowskiej |
| Moduł funkcji | Klawiatura i mysz wykonują wszystkie operacje |
|---|---|
| Kontrola rur rentgenowskiej | Działanie za pomocą kliknięcia myszy z wyświetleniem i regulacją napięcia/prądu w czasie rzeczywistym |
| Pasek stanu | Wizualne wskazanie stanu blokady, przedgrzewania i promieniowania rentgenowego |
| Dostosowanie efektu obrazu | Ustawienie jasności, kontrastu i wzrostu dla optymalnego obrazowania |
| Wykaz produktów | Parametry kontroli zapisu i odwołania w celu zapewnienia skuteczności |
| Okno nawigacyjne | Pozycjonowanie stołu kliknięciem do przesuwania z sterowaniem kamerą |
| Status osi ruchu | Wyświetlanie współrzędnych w czasie rzeczywistym |
| Wynik kontroli | Zorganizowany wyświetlacz wyników pomiarów z oznaczeniem "przystosowany" lub "nieprzystosowany" |
| Kontrola prędkości | Prędkości ruchu osi regulowane (powolne, normalne, szybkie) |
| Automatyczne obliczenie | Analiza kulki lutowniczej na bazie prostokąta z automatycznym wykrywaniem i pomiarem próżni |
|---|---|
| Dostosowanie parametrów | Dostosowywalny próg skali szarości, piksele, kontrast i filtrowanie wielkości |
| Ręczne dodawanie pustki | Rysunek wielokątny lub wolnoformatyczny do niestandardowego obliczania pustki |
| Oszczędność parametrów | Zapisywanie i wycofywanie parametrów pomiarowych w celu uzyskania spójnego wyniku |
| Odległość | Pomiar odległości pionowej od punktu do linii odniesienia |
|---|---|
| Wskaźnik odległości | Pomiar współczynnika procentowego szybkości lutowania przez otwór |
| Kąt | Pomiar kąta między określonymi promieniami |
| Radiusz | Pomiar okręgu dla okrągłych elementów o obwodzie i powierzchni |
| Obwód | Pomiar części kwadratowej z długością, szerokością i powierzchnią |
| Ustawienie ręczne | Zastosowane pozycjonowanie punktów kontroli z automatyczną kontrolą i zapisywaniem obrazu |
|---|---|
| Zestaw | Zautomatyzowana kontrola sieciowa na podstawie minimalnych parametrów konfiguracji |
| Automatyczna identyfikacja | Automatyczne wykrywanie i pomiar pozycji oparte na funkcjach |