| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | XC-01 |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj źródła promieniowania rentgenowskiego | Zintegrowany, mikrofokus |
| Maksymalne napięcie rurki | 80 kV |
| Maksymalny prąd w rurze | 700 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 30 μm |
| Rodzaj detektora płaskich paneli | FPD cyfrowy w superdefinicji |
| Obszar skuteczny | 430 mm × 430 mm |
| Wielkość pikseli | 139 μm |
| Rozstrzygnięcie | 3072 × 3072 |
| Maksymalny rozmiar bębna/podłogi | 17" (430mm) |
| Maksymalna grubość | 88 mm |
| Min Rozmiar części | 01005 |
| Prędkość | 7-10 lat. |
| Dokładność | 01005 ≥ 99,98%, 0201 i powyżej ≥ 99,99% |
| Wymiary urządzeń | 1000 mm (L) × 1300 mm (W) × 1820 mm (H) |
| Waga | 580 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 800 W |
| PC przemysłowe | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Automatyczne skanowanie kodu | Kod kreskowy i kod QR |
| Drukowanie etykiet | Drukowanie odpowiedniej etykiety, gdy użytkownik wyjmuje rolkę |
| Rekord liczby | Zapytanie według przedziału czasowego, numer zlecenia pracy |
| Połączenie systemu zarządzania | MES, ERP, WMS itp. |
| Przełączanie trybu | Nie ma potrzeby przełączania trybu pojedynczego/wielowocarowego |
| Rozkaz pracy nr. | Wsparcie rejestracji numerów zleceń roboczych |
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku, norma międzynarodowa: ≤ 1μSv/h |
| Zamknięcie drzwi tylnych | Przewód radiologiczny wyłącza się natychmiast po otwarciu tylnych drzwi. |
| Przeciwciskanie | Zasłona świetlna bezpieczeństwa obejmuje całą szufladę, zatrzymuje się natychmiast po wykryciu przeszkody |
| Zatrzymanie awaryjne | Położone w przedniej pozycji działania, naciśnij w celu wyłączenia |
Liczenie czasu i dokładność dla różnych rozmiarów rolki.
| Wielkość bębna | Rozmiar części | Ilość | Dokładność | Prędkość |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10 lat. |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 990,99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 990,99% | 7-8 lat |
Nasze oprogramowanie do liczenia wykorzystuje potężne algorytmy AI do głębokiego uczenia się, które automatycznie identyfikują komponenty bez ręcznego wiązania.
Wraz ze wzrostem ilości liczby wyniki stają się coraz bardziej dokładne.
Wszystkie liczniki rentgenowskie Wellmana łączą się z naszą bazą danych w chmurze, przesyłają dane maszynowe i obrazy do chmury, automatycznie pobierając najnowsze aktualizacje bazy danych.Nasi inżynierowie optymalizują algorytmy na podstawie zebranych danych i regularnie aktualizują bazę danych..
Z biegiem czasu, dokładność liczenia zbliża się do 100% z rozszerzającym się zakresem pokrycia typów komponentów.dokładność, i zasięgu.