| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | XC-01 |
| Moq: | 1 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| X-ışını Kaynak Tipi | Entegre, mikro odaklı |
| Maksimum Tüp Gerilimi | 80kV |
| Maksimum Tüp Akımı | 700µA |
| Odak Noktası Boyutu | 30µm |
| Düz Panel Dedektör Tipi | Süper tanımlı dijital FPD |
| Etkin Alan | 430mm × 430mm |
| Piksel Boyutu | 139µm |
| Çözünürlük | 3072 × 3072 |
| Maksimum Makara/Tepsi Boyutu | 17" (430mm) |
| Maksimum Kalınlık | 88mm |
| Minimum Parça Boyutu | 01005 |
| Hız | 7-10s |
| Doğruluk | 01005 ≥ %99,98, 0201 ve üzeri ≥ %99,99 |
| Ekipman Boyutları | 1000mm (U) × 1300mm (G) × 1820mm (Y) |
| Ağırlık | 580kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 800W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Ekran | 24" HDMI LCD |
| Fonksiyon | Açıklama |
|---|---|
| Otomatik Kod Tarama | Barkod ve QR kod |
| Etiket Yazdırma | Kullanıcı bir makara çıkardığında ilgili etiketi yazdırır |
| Sayım Kaydı | Zaman aralığına, iş emri numarasına göre sorgulama |
| Yönetim Sistemi Bağlantısı | MES, ERP, WMS vb. |
| Mod Değiştirme | Tek/çoklu makara modunu değiştirmeye gerek yok |
| İş Emri No. | İş emri numarası kaydını destekler |
| Özellik | Özellik |
|---|---|
| Radyasyon Sızıntısı | Sızıntı yok, uluslararası standart: ≤1µSv/saat |
| Arka Kapı Güvenlik Kilidi | Arka kapı açıldığında X-ray tüpü hemen kapanır |
| Sıkışma Önleyici | Çekmecenin tamamını kaplayan güvenlik ışık perdesi, engel algılandığında hemen durur |
| Acil Durdurma | Ön işletim konumunda bulunur, kapatmak için basın |
Çeşitli makara boyutları için sayım süresi ve doğruluğu. Algoritma güncellemeleriyle performans artar.
| Makara Boyutu | Parça Boyutu | Miktar | Doğruluk | Hız |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | %99,98 | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | %99,99 | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | %99,99 | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | %99,99 | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | %99,99 | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | %99,99 | 7-8s |
Sayım yazılımımız, bileşenleri manuel bağlama olmadan otomatik olarak tanımlayan güçlü yapay zeka derin öğrenme algoritmaları kullanır. Algoritma, aşağıdakiler dahil sayılan bileşen verilerinden öğrenir:
Sayım hacmi arttıkça sonuçlar giderek daha doğru hale gelir. Sistem, benzer bileşenleri veya daha büyük tepsileri kolayca işler.
Her Wellman X-ray sayacı bulut veritabanımıza bağlanır. Makine verileri ve görüntüleri buluta yüklenir, en son veritabanı güncellemeleri otomatik olarak indirilir. Mühendislerimiz toplanan verilere dayanarak algoritmaları optimize eder ve veritabanını düzenli olarak günceller.
Zamanla, sayım doğruluğu %100'e yaklaşır ve bileşen türü kapsamı genişler. Yeni bileşenleri sayarken, yazılımımız depolanan veritabanı verilerine doğrudan erişerek daha yüksek verimlilik, doğruluk ve kapsama alanı sağlar.