| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | XC-01 |
| Moq: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Röntgenbrontype | Geïntegreerde, microfocus |
| Maximale buisspanning | 80 kV |
| Maximale buisstroom | 700 μA |
| Grootte van de brandpunt | 30 μm |
| Type platte paneeldetector | Superdefinitie digitale FPD |
| Effectief gebied | 430 mm × 430 mm |
| Pixelgrootte | 139 μm |
| Resolutie | 3072 × 3072 |
| Maximale wiel/bakgrootte | 17" (430 mm) |
| Maximale dikte | 88 mm |
| Min Grootte van de onderdelen | 01005 |
| Versnelling | 7-10s |
| Precisiteit | 01005 ≥ 99,98%, 0201 en hoger ≥ 99,99% |
| Afmetingen van de apparatuur | 1000 mm (L) × 1300 mm (W) × 1820 mm (H) |
| Gewicht | 580 kg |
| Stroomvoorziening | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximale kracht | 800 W |
| Industriële pc's | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Displayer | 24" HDMI-LCD |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Automatische code scannen | Barcode en QR-code |
| Etiketten afdrukken | Afdrukken van het overeenkomstige etiket wanneer de gebruiker een spoel uithaalt |
| Rekord van het tellen | Vraag per tijdsbestek, nummer van het werkbestel |
| Verbinding van het beheersysteem | MES, ERP, WMS enz. |
| Mode schakelen | Geen noodzaak om over te schakelen naar de modus een/meer rollen |
| Werkbestelling nr. | Ondersteuning van de registratie van het nummer van de opdracht |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Stralingslekken | Geen lekkage, internationale norm: ≤ 1 μSv/h |
| Veiligheidsvergrendeling achterdeur | De röntgenbuis gaat onmiddellijk uit als de achterdeur opengaat. |
| Anti-knijpen | Veiligheidslichtgordijn bedekt de hele la, stopt onmiddellijk wanneer obstructie wordt gedetecteerd |
| Noodsluiting | Geplaatst op de voorste bedieningspositie, druk op uitzetten |
Tellen van tijd en nauwkeurigheid voor verschillende wielgroottes.
| Reelgrootte | Grootte van de onderdelen | Hoeveelheid | Precisiteit | Versnelling |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9 tot 10 |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9's |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
Onze telsoftware maakt gebruik van krachtige AI deep learning algoritmen die automatisch componenten identificeren zonder handmatige binding.
Naarmate het telvolume toeneemt, worden de resultaten steeds nauwkeuriger.
Elke Wellman-röntgenmeter verbindt zich met onze cloud-database, machine-gegevens en beelden worden naar de cloud geüpload, automatisch de laatste database-updates worden gedownload.Onze ingenieurs optimaliseren algoritmen op basis van verzamelde gegevens en updaten de database regelmatig..
Als we nieuwe componenten tellen, krijgt onze software rechtstreeks toegang tot opgeslagen databankgegevens, waardoor de efficiëntie toeneemt.nauwkeurigheid, en dekking.