| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | XC - 01 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μέγεθος Καρούλι | Μέγεθος Εξαρτημάτων | Ποσότητα | Ακρίβεια | Ταχύτητα |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| Τύπος | Ενσωματωμένη, μικροεστίασης |
| Μέγιστη Τάση Σωλήνα | 80kV |
| Μέγιστο Ρεύμα Σωλήνα | 700μΑ |
| Μέγεθος Εστιακού Σημείου | 30μm |
| Τύπος | Ψηφιακός FPD υπερυψηλού ορισμού |
| Ενεργή Περιοχή | 430mm * 430mm |
| Μέγεθος Pixel | 139μm |
| Ανάλυση | 3072 * 3072 |
| Μέγιστο Μέγεθος | 17" (430mm) |
| Μέγιστο Πάχος | 88mm |
| Ελάχιστο Μέγεθος Εξαρτημάτων | 01005 |
| Ταχύτητα | 7-10s |
| Ακρίβεια | 0201 & άνω ≥ 99.99% (01005 ≥ 99.98%) |
| Διαστάσεις | 1000mm (Μ) * 1300mm (Π) * 1820mm (Υ) |
| Βάρος | 500kg |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V 50/60HZ |
| Μέγιστη Ισχύς | 800W |
| Βιομηχανικός Υπολογιστής | Επεξεργαστής I7, 16GB RAM, 256GB SSD+4TB HDD |
| Οθόνη | 24" HDMI LCD |
| Αυτόματη Σάρωση Κωδικών | Κώδικας Bar και QR code |
| Εκτύπωση Ετικετών | Αυτόματη εκτύπωση όταν ο χρήστης αφαιρεί ένα καρούλι |
| Καταγραφή Καταμέτρησης | Αναζήτηση ανά χρονικό διάστημα, αριθμό εντολής εργασίας |
| Σύνδεση Συστήματος Διαχείρισης | Συστήματα MES, ERP, WMS κ.λπ. |
| Εναλλαγή Λειτουργίας | Δεν απαιτείται εναλλαγή λειτουργίας μονής/πολλαπλής καρούλι |
| Αριθμός Εντολής Εργασίας | Υποστήριξη καταγραφής αριθμού εντολής εργασίας |
| Διαρροή Ακτινοβολίας | Χωρίς διαρροή (διεθνές πρότυπο: ≤1μSv/h) |
| Διακόπτης Ασφαλείας Πίσω Πόρτας | Ο σωλήνας ακτίνων Χ απενεργοποιείται αμέσως όταν ανοίγει η πίσω πόρτα. Αποτρέπει την ενεργοποίηση ακτίνων Χ όταν είναι ανοιχτή. |
| Αντι-τσίμπημα | Κουρτίνα ασφαλείας καλύπτει ολόκληρο το συρτάρι. Σταματά αμέσως όταν ανιχνευθεί εμπόδιο. |
| Επείγουσα Διακοπή | Κουμπί επείγουσας διακοπής τοποθετημένο μπροστά για άμεση διακοπή ρεύματος. |
Όλοι οι μετρητές ακτίνων Χ Wellman είναι συμβατοί με το σύστημα βάσης δεδομένων cloud μας. Τα δεδομένα και οι εικόνες της μηχανής μεταφορτώνονται αυτόματα στο cloud, και οι συσκευές ανακτούν απρόσκοπτα τις τελευταίες ενημερώσεις της βάσης δεδομένων.
Οι μηχανικοί μας βελτιώνουν συνεχώς τους αλγορίθμους με βάση τα συλλεγόμενα δεδομένα από όλες τις μηχανές, με τακτικές ενημερώσεις αλγορίθμων που ωθούνται στη βάση δεδομένων για χρήση από τους πελάτες.
Το λογισμικό καταμέτρησης μας χρησιμοποιεί έναν ισχυρό αλγόριθμο βαθιάς μάθησης τεχνητής νοημοσύνης.
Δεν χρειάζεται να συνδέουμε εξαρτήματα με τον αλγόριθμο, χρησιμοποιούμε ΤΝ για να αναγνωρίζουμε αυτόματα τα εξαρτήματα και να εφαρμόζουμε αυτόματα τον αλγόριθμο.
Ο αλγόριθμος μπορεί να μάθει τα δεδομένα των καταμετρημένων εξαρτημάτων, όπως:
Καθώς ο όγκος καταμέτρησης αυξάνεται, η ακρίβεια βελτιώνεται συνεχώς, χειριζόμενη εύκολα παρόμοια εξαρτήματα και μεγάλους δίσκους.