| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | XC-01 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Wielkość bębna | Rozmiar części | Ilość | Dokładność | Prędkość |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10 lat. |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 990,99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 990,99% | 7-8 lat |
| Rodzaj | Zintegrowany, mikrofokus |
| Maksymalne napięcie rurki | 80 kV |
| Maksymalny prąd w rurze | 700 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 30 μm |
| Rodzaj | FPD cyfrowy w superdefinicji |
| Obszar skuteczny | 430 mm * 430 mm |
| Wielkość pikseli | 139 μm |
| Rozstrzygnięcie | 3072 * 3072 |
| Maksymalny rozmiar | 17" (430mm) |
| Maksymalna grubość | 88 mm |
| Min Rozmiar części | 01005 |
| Prędkość | 7-10 lat. |
| Dokładność | 0201 i powyżej ≥ 99,99% (01005 ≥ 99,98%) |
| Wymiary | 1000 mm (L) * 1300 mm (W) * 1820 mm (H) |
| Waga | 500 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 800 W |
| PC przemysłowe | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Automatyczne skanowanie kodu | Kod kreskowy i kod QR |
| Drukowanie etykiet | Automatyczne drukowanie, gdy użytkownik wyjmuje rolkę |
| Rekord liczby | Zapytanie według przedziału czasowego, numer zlecenia pracy |
| Połączenie systemu zarządzania | MES, ERP, system WMS itp. |
| Przełączanie trybu | Nie ma potrzeby przełączania trybu pojedynczego/wielowocarowego |
| Rozkaz pracy nr. | Wsparcie rejestracji numerów zleceń roboczych |
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku (standardy międzynarodowe: ≤1μSv/h) |
| Zamknięcie drzwi tylnych | Rurka rentgenowska wyłącza się natychmiast po otwarciu tylnych drzwi; zapobiega aktywacji promieniowania rentgenowskiego po otwarciu |
| Przeciwciskanie | Zasłona światła bezpieczeństwa obejmuje całą szufladę; zatrzymuje się natychmiast w przypadku wykrycia przeszkody |
| Zatrzymanie awaryjne | Przycisk awaryjnego zatrzymania z przodu do natychmiastowego wyłączenia zasilania |
Wszystkie liczniki rentgenowskie Wellman są kompatybilne z naszym systemem bazy danych w chmurze.
Nasi inżynierowie nieustannie udoskonalą algorytmy na podstawie zebranych danych ze wszystkich maszyn, regularne aktualizacje algorytmów przesyłane do bazy danych dla użytkowników.
Nasze oprogramowanie do liczenia wykorzystuje potężny algorytm głębokiego uczenia się sztucznej inteligencji.
Nie ma potrzeby wiązania komponentów z algorytmem, używamy sztucznej inteligencji do automatycznej identyfikacji komponentów i automatycznego stosowania algorytmu.
Algorytm może uczyć się liczonych danych składowych, takich jak:
Wraz ze wzrostem objętości liczenia, dokładność stale się poprawia, dzięki czemu łatwo jest obsługiwać podobne elementy i duże tacki.