| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | XC-01 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Makara Boyutu | Parça Boyutu | Miktar | Doğruluk | Hız |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| Tip | Entegre, mikro odak |
| Maksimum Tüp Voltajı | 80kV |
| Maksimum Tüp Akımı | 700µA |
| Odak Noktası Boyutu | 30µm |
| Tip | Süper çözünürlüklü dijital FPD |
| Etkin Alan | 430mm * 430mm |
| Piksel Boyutu | 139µm |
| Çözünürlük | 3072 * 3072 |
| Maksimum Boyut | 17" (430mm) |
| Maksimum Kalınlık | 88mm |
| Minimum Parça Boyutu | 01005 |
| Hız | 7-10s |
| Doğruluk | 0201 ve üzeri ≥ %99.99 (01005 ≥ %99.98) |
| Boyutlar | 1000mm (U) * 1300mm (G) * 1820mm (Y) |
| Ağırlık | 500kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 800W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Ekran | 24" HDMI LCD |
| Otomatik Kod Tarama | Barkod ve QR kod |
| Etiket Yazdırma | Kullanıcı makarayı çıkardığında otomatik yazdırma |
| Sayım Kaydı | Zaman aralığına, iş emri numarasına göre sorgulama |
| Yönetim Sistemi Bağlantısı | MES, ERP, WMS sistemi vb. |
| Mod Değiştirme | Tekli/çoklu makara modunu değiştirmeye gerek yok |
| İş Emri No. | İş emri numarası kaydını destekler |
| Radyasyon Sızıntısı | Sızıntı yok (uluslararası standart: ≤1µSv/saat) |
| Arka Kapı Güvenlik Kilidi | Arka kapı açıldığında X-ışını tüpü hemen kapanır; açıkken X-ışını aktivasyonunu önler |
| Sıkışma Önleyici | Tüm çekmeceyi kapsayan güvenlik ışık perdesi; engel algılandığında hemen durur |
| Acil Durdurma | Anında güç kesintisi için öne monte edilmiş acil durdurma düğmesi |
Tüm Wellman X-ışını sayaçları bulut veritabanı sistemimizle uyumludur. Makine verileri ve görüntüleri otomatik olarak buluta yüklenir, cihazlar en son veritabanı güncellemelerini sorunsuz bir şekilde alır.
Mühendislerimiz, tüm makinelerden toplanan verilere dayanarak algoritmaları sürekli olarak iyileştirir, müşteri kullanımı için veritabanına düzenli algoritma güncellemeleri gönderilir.
Sayım yazılımımız güçlü bir yapay zeka derin öğrenme algoritması kullanır.
Bileşenleri algoritmaya bağlamaya gerek yok, bileşenleri otomatik olarak tanımlamak ve algoritmayı otomatik olarak uygulamak için yapay zekayı kullanıyoruz.
Algoritma, sayılan bileşen verilerini öğrenebilir, örneğin:
Sayım hacmi arttıkça doğruluk sürekli iyileşir, benzer bileşenleri ve büyük tepsileri kolayca işler.