| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | XC-01 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Rolmaat | Onderdeelmaat | Hoeveelheid | Nauwkeurigheid | Snelheid |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99,98% | 9-10s |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99,99% | 8-9s |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| Type | Geïntegreerd, microfocus |
| Maximale Buisspanning | 80kV |
| Maximale Buisstroom | 700µA |
| Focale Vlek Grootte | 30µm |
| Type | Superdefinitie digitale FPD |
| Effectief Gebied | 430 mm * 430 mm |
| Pixel Grootte | 139µm |
| Resolutie | 3072 * 3072 |
| Maximale Grootte | 17" (430 mm) |
| Maximale Dikte | 88 mm |
| Minimale Onderdeel Grootte | 01005 |
| Snelheid | 7-10s |
| Nauwkeurigheid | 0201 & hoger ≥ 99,99% (01005 ≥ 99,98%) |
| Afmetingen | 1000 mm (L) * 1300 mm (B) * 1820 mm (H) |
| Gewicht | 500 kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal Vermogen | 800W |
| Industriële PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Display | 24" HDMI LCD |
| Automatisch Scannen van Codes | Barcode en QR-code |
| Label Printen | Automatisch afdrukken wanneer de gebruiker een rol verwijdert |
| Telgegevens | Opvragen op tijdsbereik, werkordernummer |
| Verbinding met Managementsysteem | MES, ERP, WMS systeem etc. |
| Modus Wisselen | Geen noodzaak om enkele/meerdere rolmodus te wisselen |
| Werkordernummer | Ondersteuning voor registratie van werkordernummer |
| Stralingslekkage | Geen lekkage (internationale norm: ≤1µSv/u) |
| Veiligheidsvergrendeling Achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit wanneer de achterdeur wordt geopend; voorkomt röntgenactivering wanneer open |
| Anti-knijp | Veiligheidslichtgordijn bedekt de gehele lade; stopt onmiddellijk bij detectie van obstructie |
| Noodstop | Aan de voorkant gemonteerde noodstopknop voor onmiddellijke uitschakeling |
Alle Wellman Röntgenstraaltellers zijn compatibel met ons cloud databasesysteem. Machinegegevens en afbeeldingen worden automatisch naar de cloud geüpload, apparaten halen naadloos de nieuwste database-updates op.
Onze ingenieurs verfijnen voortdurend algoritmen op basis van verzamelde gegevens van alle machines, regelmatig worden algoritme-updates naar de database gepusht voor gebruik door de klant.
Onze telsoftware maakt gebruik van een krachtig kunstmatige intelligentie deep learning algoritme.
Geen noodzaak om componenten aan het algoritme te binden, we gebruiken AI om componenten automatisch te identificeren en het algoritme automatisch toe te passen.
Het algoritme kan de getelde componentgegevens leren, zoals:
Naarmate het telvolume toeneemt, verbetert de nauwkeurigheid voortdurend, waardoor vergelijkbare componenten en grote trays gemakkelijk kunnen worden verwerkt.