| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | XC-01 |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj źródła promieniowania rentgenowskiego | Zintegrowany, mikrofokus |
| Maksymalne napięcie rurki | 80 kV |
| Maksymalny prąd w rurze | 700 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 30 μm |
| Rodzaj detektora płaskich paneli | FPD cyfrowy w superdefinicji |
| Obszar skuteczny | 430 mm × 430 mm |
| Wielkość pikseli | 139 μm |
| Rozstrzygnięcie | 3072 × 3072 |
| Maksymalny rozmiar bębna/podłogi | 17" (430mm) |
| Maksymalna grubość | 88 mm |
| Min Rozmiar części | 01005 |
| Liczenie prędkości | 7-10 sekund |
| Dokładność liczenia | 01005 ≥ 99,98%, 0201 i powyżej ≥ 99,99% |
| Wymiary urządzeń | 1000 mm (L) × 1300 mm (W) × 1820 mm (H) |
| Waga | 580 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 800 W |
| PC przemysłowe | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Cechy | Opis |
|---|---|
| Wyciek promieniowania | Brak wycieków, spełnia międzynarodową normę: ≤1μSv/h |
| Zamknięcie drzwi tylnych | Przewód radiologiczny wyłącza się natychmiast po otwarciu tylnych drzwi. |
| Ochrona przed szczypaniem | Światła bezpieczeństwa zasłona zatrzymuje szufladę natychmiast po wykryciu przeszkody |
| Zatrzymanie awaryjne | Przycisk awaryjnego zatrzymania z przodu do natychmiastowego wyłączenia zasilania |
| Wielkość bębna | Rozmiar części | Ilość | Dokładność | Prędkość |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10 lat. |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 990,99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 990,99% | 7-8 lat |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 990,99% | 7-8 lat |