| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | XC-01 |
| Moq: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Röntgenbrontype | Geïntegreerde, microfocus |
| Maximale buisspanning | 80 kV |
| Maximale buisstroom | 700 μA |
| Grootte van de brandpunt | 30 μm |
| Type platte paneeldetector | Superdefinitie digitale FPD |
| Effectief gebied | 430 mm × 430 mm |
| Pixelgrootte | 139 μm |
| Resolutie | 3072 × 3072 |
| Maximale wiel/bakgrootte | 17" (430 mm) |
| Maximale dikte | 88 mm |
| Min Grootte van de onderdelen | 01005 |
| Tellen van de snelheid | 7 tot 10 seconden |
| Het tellen van nauwkeurigheid | 01005 ≥ 99,98%, 0201 en hoger ≥ 99,99% |
| Afmetingen van de apparatuur | 1000 mm (L) × 1300 mm (W) × 1820 mm (H) |
| Gewicht | 580 kg |
| Stroomvoorziening | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximale kracht | 800 W |
| Industriële pc's | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Afbeelding | 24" HDMI-LCD |
| Kenmerken | Beschrijving |
|---|---|
| Stralingslekken | Geen lekkage, voldoet aan internationale norm: ≤ 1 μSv/h |
| Veiligheidsvergrendeling achterdeur | De röntgenbuis gaat onmiddellijk uit als de achterdeur opengaat. |
| Bescherming tegen knijpen | Veiligheidslicht gordijn stopt onmiddellijk de lade wanneer een obstructie wordt gedetecteerd |
| Noodsluiting | Vooraan gemonteerde noodstopknop voor onmiddellijk uitschakelen |
| Reelgrootte | Grootte van de onderdelen | Hoeveelheid | Precisiteit | Versnelling |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9 tot 10 |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9's |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |