| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | XC-01 |
| Moq: | 1 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Röntgen Kaynağı Tipi | Entegre, mikro odaklama |
| Max Tube Voltajı | 80kV |
| Maksimum boru akımı | 700μA |
| Odak Noktası Boyutu | 30 μm |
| Düz panel dedektör tipi | Süper çözünürlüklü dijital FPD |
| Etkili Alan | 430 mm × 430 mm |
| Piksel Boyutu | 139μm |
| Karar | 3072 × 3072 |
| Maksimum Bobin/Tray Boyutu | 17" (430mm) |
| Maksimum kalınlık | 88 mm |
| Min Parça Boyutu | 01005 |
| Hız Sayımı | 7-10 saniye. |
| Sayım Doğruluğu | 01005 ≥ 99,98%, 0201 ve üstü ≥ 99,99% |
| Ekipman Boyutları | 1000mm (L) × 1300mm (W) × 1820mm (H) |
| Ağırlık | 580 kg |
| Güç kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 800W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Görüntüle | 24 inç HDMI LCD |
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Radyasyon Sızıntıları | Sızıntı yok, uluslararası standardı karşılıyor: ≤1μSv/h |
| Arka Kapı Güvenlik Kilitlemesi | Arka kapı açıldığında röntgen tüpü hemen kapatılır. |
| Çipleme karşı koruma | Güvenlik ışığı perde engelli tespit edildiğinde hemen çekmece durdurur |
| Acil Durdurma | Acil durma düğmesi ön tarafta yerleştirilmiştir. |
| Makara Boyutu | Parça Boyutu | miktarı | Doğruluk | Hız |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10'lar. |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9'lar |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8 |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8 |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8 |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8 |