| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | XC-01 |
| Ödeme şartları: | T/T |
Kapalı ve gevşek elektronik bileşen paketleri için güvenlik tasarımlı X-ışını sayım makinesi
Elektronik bileşen paketleri için otomatik kod tarama ve yazdırma destekli akıllı tahribatsız X-ışını sayacı.
| Tip | Süper tanımlı dijital FPD |
|---|---|
| Etkin Alan | 430mm × 430mm |
| Piksel Boyutu | 139μm |
| Çözünürlük | 3072 × 3072 |
| Tip | Entegre, mikro odak |
|---|---|
| Maksimum Tüp Gerilimi | 80kV |
| Maksimum Tüp Akımı | 700μA |
| Odak Noktası Boyutu | 30μm |
| Maksimum Boyut | 17" (430mm) |
|---|---|
| Maksimum Kalınlık | 88mm |
| Minimum Parça Boyutu | 01005 |
| Hız | 7-10s |
| Doğruluk | 99.99% |
| Boyutlar | 1000mm (U) × 1300mm (G) × 1820mm (Y) |
|---|---|
| Ağırlık | 520kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 800W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Ekran | 24" HDMI LCD |
| Radyasyon Sızıntısı | Sızıntı yok |
|---|---|
| Arka Kapı Güvenlik Kilidi | Arka kapı açıldığında X-ışını tüpü hemen kapanır |
| Sıkışma Önleyici | Güvenlik ışık perdesi çekmecenin tamamını kapsar; engel algılandığında hemen durur |
| Acil Durdurma | Anında güç kesintisi için öne monte edilmiş acil durdurma düğmesi |
Sayım sistemi, bileşenleri manuel bağlama olmadan otomatik olarak tanımlayan gelişmiş bir derin öğrenme algoritması kullanır. Doğruluğu daha fazla kullanımla iyileştirmek için en boy oranı, köşe açıları, iç-dış eğim ve görüntü deformasyonu dahil olmak üzere bileşen özelliklerini öğrenir.
| Makara Boyutu | Parça Boyutu | Miktar | Doğruluk | Hız |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
Tüm makineler veri ve görüntü yüklemesi için bir bulut veritabanına bağlanır. Sistem en son algoritma güncellemelerini otomatik olarak indirir. Mühendisler, doğruluğu ve bileşen kapsamını sürekli olarak iyileştirerek algoritmayı gerçek dünya verilerini kullanarak optimize eder.