| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | XC-01 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Veilig ontworpen röntgentelmachine voor verzegelde en losse elektronische componentverpakkingen
Intelligente niet-destructieve röntgenteller die automatische codescanning en -afdrukken ondersteunt voor elektronische componentverpakkingen.
| Type | Super definitie digitale FPD |
|---|---|
| Effectief gebied | 430 mm × 430 mm |
| Pixelgrootte | 139 μm |
| Resolutie | 3072 × 3072 |
| Type | Geïntegreerd, microfocus |
|---|---|
| Maximale Buisspanning | 80 kV |
| Maximale Buisstroom | 700 μA |
| Focale Vlek Grootte | 30 μm |
| Maximale Grootte | 17" (430 mm) |
|---|---|
| Maximale Dikte | 88 mm |
| Minimale Onderdeelgrootte | 01005 |
| Snelheid | 7-10s |
| Nauwkeurigheid | 99,99% |
| Afmetingen | 1000 mm (L) × 1300 mm (B) × 1820 mm (H) |
|---|---|
| Gewicht | 520 kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal Vermogen | 800W |
| Industriële PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Scherm | 24" HDMI LCD |
| Stralingslekkage | Geen lekkage |
|---|---|
| Veiligheidsvergrendeling Achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit bij openen achterdeur |
| Anti-knijp | Veiligheidslichtgordijn bedekt de gehele lade; stopt onmiddellijk bij detectie van obstakel |
| Noodstop | Aan de voorkant gemonteerde noodstopknop voor onmiddellijke uitschakeling |
Het telsysteem maakt gebruik van een geavanceerd deep learning algoritme dat componenten automatisch identificeert zonder handmatige koppeling. Het leert componentkenmerken, waaronder de verhouding, hoekhoeken, interne/externe helling en beeldvervorming, om de nauwkeurigheid te verbeteren met meer gebruik.
| Spoel Grootte | Onderdeel Grootte | Aantal | Nauwkeurigheid | Snelheid |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99,98% | 9-10s |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99,99% | 8-9s |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
Alle machines maken verbinding met een cloud database voor het uploaden van gegevens en afbeeldingen. Het systeem downloadt automatisch de nieuwste algoritme-updates. Ingenieurs optimaliseren het algoritme met behulp van real-world data, waardoor de nauwkeurigheid en componentdekking voortdurend worden verbeterd.