| Merknaam: | Wellman |
| Modelnummer: | X8800 |
| Moq: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Microfocus X-ray Inspectiesysteem X8800 - Precisie industrieel X-ray inspectiesysteem met Japanse Hamamatsu X-ray buis met geavanceerde veiligheidsfuncties en geautomatiseerde inspectiemogelijkheden.
| Merk | Japan Hamamatsu |
|---|---|
| Type | Gesloten, microfocus |
| Max buisspanning | 90KV |
| Max buisstroom | 200μA |
| Focuspuntgrootte | 5μm |
| Functie | Automatisch voorverwarmen |
| Effectief gebied | 130mm*130mm |
|---|---|
| Pixelgrootte | 85μm |
| Resolutie | 1536*1536 |
| Framesnelheid | 20fps |
| Kantelhoek | ±45° |
| Rotatiehoek | 360° |
| Vergroting | Geometrie: 200X | Systeem: 1500X |
|---|---|
| Inspectiesnelheid | Max 3.0s/punt |
| Afmetingen | 1550mm(L)*1600mm(B)*1700mm(H) |
| Gewicht | 1800kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Max vermogen | 1800W |
| Functiemodule | Beschrijving |
|---|---|
| Bediening | Volledige controle via toetsenbord en muis |
| X-ray buis controle | Muisklikbediening met real-time spannings-/stroomweergave en aanpassing |
| Statusbalk | Visuele indicatoren voor vergrendeling, voorverwarmen en X-ray status |
| Beeldaanpassing | Aanpasbare helderheid, contrast en gain instellingen |
| Productlijst | Inspectieparameters opslaan en oproepen voor efficiëntie |
| Navigatievenster | Klik-om-te-verplaatsen tafelpositionering |
| Bewegingsas status | Real-time coördinaatweergave |
| Inspectieresultaat | Weergave meetresultaten (leegtepercentage, afstand, oppervlakte, etc.) |
| Snelheidsregeling | Instelbare bewegingssnelheid voor elke as |