| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD-T |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Προηγμένο αυτοματοποιημένο σύστημα αποθήκευσης με επεκτάσιμο ύψος έως 2,7 μέτρα και χωρητικότητα 1.120 δίσκων
| Εισαγωγή & Εξαγωγή Υλικού | Σάρωση κωδικού: Barcode και QR code |
|---|---|
| Τύπος Υλικού | SMD καρουζέλ |
| Μαζική Φόρτωση | Ναι |
| Τυπική Χωρητικότητα | 750 τεμ. (καρουζέλ 7" & 10mm) |
| Χωρητικότητα μετά την αύξηση ύψους | 1120 τεμ. (καρουζέλ 7" & 10mm) |
| Υποστηριζόμενο Μέγεθος Καρουζέλ | 7" έως 13", 15" προσαρμόσιμο |
| Χρόνος Κύκλου Μεμονωμένου Καρουζέλ | Περίπου 15 δευτ. |
| Χρόνος Κύκλου μετά την αύξηση ύψους | Περίπου 16 δευτ. |
| Ελάχιστο Ύψος | 5mm |
| Μέγιστο Ύψος | 25mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγιστο Βάρος | 3KG (προσαρμόσιμο) |
| Σύνδεση Πολλαπλών Πύργων | Υποστήριξη |
| Διαχείριση WMS | Ναι |
| Προειδοποίηση Θερμοκρασίας και Υγρασίας | Υποστήριξη |
| Λειτουργικό Σύστημα | Win10 |
| Επικοινωνία με Chip Mounter | Προαιρετικό |
| Σύνδεση Συστημάτων Διαχείρισης | MES, ERP, WMS κ.λπ. |
| Διαστάσεις | 1450mm (Μ) * 1900mm (Π) * 2050mm (Υ) |
| Διαστάσεις για καρουζέλ 15" | 1650mm (Μ) * 2120mm (Π) * 2050mm (Υ) |
| Ύψος μετά την αύξηση ύψους | 2750mm |
| Βάρος | 1500KG |
| Βάρος μετά την αύξηση ύψους | 2000KG |
| Τροφοδοτικό | 220VAC, 10A |
| Ισχύς | 3000W |
| Βιομηχανικός Υπολογιστής | I7 CPU, 8G RAM, 240G SSD+1T HDD |
| Οθόνη | 17" οθόνη αφής |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 40°C |
|---|---|
| Υγρασία Λειτουργίας | 10 - 85% |
| Θόρυβος | 50dB |
| Πίεση Αέρα | 0.5-0.7mpa |
| Διεπαφή N2 | Υποστήριξη |
| Σύστημα Διαχείρισης Αποθήκης |
Διαχείριση Υλικών: Μετατροπή μοναδικού κωδικού για νέα εισερχόμενα υλικά, προσθήκη στον συνολικό πίνακα υλικών
|
|---|---|
| Επαλήθευση | Σάρωση κωδικού και φόρτωση: Σάρωση κωδικού καρουζέλ και τοποθέτηση στη θέση |
| Βάση Δεδομένων Πύργου SMD |
Πίνακας παραμέτρων θέσης: Καταγραφή συντεταγμένων και πληροφοριών μεγέθους κάθε θέσης
|
| Λειτουργία Δοχείου Υλικού |
Αρχικοποίηση: Αρχικοποίηση κατά την ενεργοποίηση του μηχανήματος
|