| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | SMD-T |
| Ödeme şartları: | T/T |
2,7 metreye kadar genişletilebilir yüksekliği ve 1.120 tepsinin kapasitesi olan gelişmiş otomatik depolama sistemi
| Depolama ve Depolama | Kod taraması: Barkod ve QR kodu |
|---|---|
| Malzeme Türü | SMD bobini |
| Toplu yükleme | - Evet. |
| Standart Kapasite | 750 adet (7" ve 10 mm rulo) |
| Yükseltme sonrası kapasite | 1120 adet (7" ve 10mm rulo) |
| Destek Bobine Boyutu | 7 inç 13 inç 15 inç özelleştirilebilir |
| Tek makara döngüsü süresi | Yaklaşık 15 saniye. |
| Yükseltme sonrası döngü süresi | Yaklaşık 16 santim. |
| Mini Yükseklik | 5 mm |
| Maksimum Yükseklik | 25mm (özelleştirilebilir) |
| Maksimum Ağırlık | 3KG (özelleştirilebilir) |
| Çok kule bağlantısı | Destek |
| WMS Yönetimi | - Evet. |
| Sıcaklık ve Nem Uyarısı | Destek |
| İşletim Sistemi | Win10 |
| Çip Monter İletişim | İsteğe bağlı |
| Yönetim Sistemleri Bağlantısı | MES, ERP, WMS vb. |
| Boyutları | 1450mm (L) * 1900mm (W) * 2050mm (H) |
| 15 inçlik rulo için boyutlar | 1650mm (L) * 2120mm (W) * 2050mm (H) |
| Yükseltme sonrası yüksekliği | 2750mm |
| Ağırlık | 1500KG |
| Ağırlaştırıldıktan sonra kilo | 2000KG |
| Güç kaynağı | 220VAC, 10A |
| Güç | 3000W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 8G RAM, 240G SSD + 1T HDD |
| Ekran | 17 inçlik dokunmatik ekran |
| Çalışma sıcaklığı | 0 - 40°C |
|---|---|
| Çalışma Nemliği | 10 - 85% |
| Gürültü | 50dB |
| Hava basıncı | 0.5-0.7mpa |
| N2 Arayüzü | Destek |
| Depo Yönetim Sistemi |
Malzeme yönetimi:Yeni gelen malzeme için benzersiz kodu dönüştürün, toplam malzeme tablosuna ekleyin
|
|---|---|
| Doğrulama | Kodu tarayın ve yükleyin: Makara kodunu tarayın ve konuma koyun |
| SMD Kulesi Veritabanı |
Konum parametresi tablosu:Her bir konumun koordinat ve boyut bilgisini kaydet
|
| Malzeme Kutusu Fonksiyonu |
Başlatma:Makine açıldığında başlat
|