| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | SMD-T |
| Warunki płatności: | T/T |
Zaawansowany zautomatyzowany system magazynowania o rozciągalnej wysokości do 2,7 metra i pojemności 1 120 tacy
| Przechowywanie w środku i na zewnątrz | Skanowanie kodu: kod kreskowy i kod QR |
|---|---|
| Rodzaj materiału | Rękawica SMD |
| Ładowanie partii | - Tak, proszę. |
| Standardowa pojemność | 750 sztuk (7" i 10 mm rolka) |
| Pojemność po podniesieniu | 1120 sztuk (7" i 10mm rolka) |
| Wielkość cewki | 7" do 13", 15" dostosowany |
| Czas cyklu pojedynczego bębna | Około 15 sekund. |
| Czas cyklu po podniesieniu | Ok. 16s. |
| Mini Wysokość | 5 mm |
| Maksymalna wysokość | 25 mm (dostosowalne) |
| Maksymalna waga | 3 kg (wykonalne) |
| Połączenie wielowiatowe | Wsparcie |
| Zarządzanie WMS | - Tak, proszę. |
| Ostrzeżenie o temperaturze i wilgotności | Wsparcie |
| System operacyjny | Win10 |
| Komunikacja z instalatorem | Opcjonalnie |
| Połączenie systemów zarządzania | MES, ERP, WMS itp. |
| Wymiary | 1450 mm (L) * 1900 mm (W) * 2050 mm (H) |
| Wymiary rolki 15" | 1650 mm (L) * 2120 mm (W) * 2050 mm (H) |
| Wysokość po podniesieniu | 2750 mm |
| Waga | 1500 kg |
| Waga po podniesieniu | 2000 kg |
| Zasilanie | 220VAC, 10A |
| Władza | 3000 W |
| PC przemysłowe | I7 CPU, 8G RAM, 240G SSD + 1T HDD |
| Wyświetlacz | 17" ekran dotykowy |
| Temperatura pracy | 0 - 40°C |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 10 - 85% |
| Hałas | 50 dB |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,7mpa |
| Interfejs N2 | Wsparcie |
| System zarządzania magazynem |
Zarządzanie materiałami:Zmiana kodu unikalnego dla nowego materiału przychodzącego, dodanie do tabeli całkowitego materiału
|
|---|---|
| Kontrola | Skanowanie kodu i ładowanie: Skanowanie kodu bębna i umieścić w miejscu |
| Baza danych SMD Tower |
Tabela parametrów lokalizacji:Zapisz współrzędne i informacje o wielkości każdej lokalizacji
|
| Funkcja zbiornika materiałów |
Inicjalizacja:Zainicjować, gdy maszyna włącza
|