| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ-6800 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Τύπος | Κλειστού μικροεστιακού τύπου |
|---|---|
| Μέγιστη τάση | 90 kV |
| Μέγιστο ρεύμα | 200 μA |
| Εστιακό σημείο | 5 μm |
| Λειτουργία αυτόματης προθέρμανσης | Ναι |
| Ενεργή περιοχή | 130×130 mm |
|---|---|
| Μέγεθος pixel | 85 μm |
| Ανάλυση | 1536×1536 |
| Ρυθμός καρέ | 20 fps |
| Γωνία κλίσης | 60° |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 530×530 mm |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή ελέγχου | 500×500 mm |
| Μέγιστο φορτίο | 10 kg |
| Οπτική μεγέθυνση | Έως 200× |
|---|---|
| Μεγέθυνση Συστήματος | Έως 1500× |
| Ταχύτητα ελέγχου | Μέγιστο 3,0 δευτ. ανά σημείο |
| Διαστάσεις | 1360(Μ)×1365(Π)×1730(Υ) mm |
|---|---|
| Βάρος | 1200 kg |
| Τροφοδοτικό | AC 110-220 V, 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 1500 W |
| Βιομηχανικός Υπολογιστής | I5 CPU, 8 GB RAM, 500 GB SSD |
| Οθόνη | 24-ιντσών HDMI LCD |