| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | X-6800 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tip | Kapalı mikro odak |
|---|---|
| Maksimum voltaj | 90 kV |
| Maksimum akım | 200 µA |
| Odak noktası | 5 µm |
| Otomatik ön ısıtma fonksiyonu | Evet |
| Etkin alan | 130x130 mm |
|---|---|
| Piksel boyutu | 85 µm |
| Çözünürlük | 1536x1536 |
| Kare hızı | 20 fps |
| Eğim açısı | 60° |
| Platform boyutu | 530x530 mm |
|---|---|
| Etkin muayene alanı | 500x500 mm |
| Maksimum yük | 10 kg |
| Optik büyütme | 200x'e kadar |
|---|---|
| Sistem büyütme | 1500x'e kadar |
| Muayene hızı | Nokta başına maksimum 3.0 sn |
| Boyutlar | 1360(U)x1365(G)x1730(Y) mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200 kg |
| Güç kaynağı | AC 110-220 V, 50/60 Hz |
| Maksimum güç | 1500 W |
| Endüstriyel PC | I5 CPU, 8 GB RAM, 500 GB SSD |
| Ekran | 24 inç HDMI LCD |