| ব্র্যান্ডের নাম: | WELLMAN |
| মডেল নম্বর: | X-6800 |
| অর্থ প্রদানের শর্তাদি: | টি/টি |
| Type | Closed microfocus |
|---|---|
| Max voltage | 90 kV |
| Max current | 200 μA |
| Focal spot | 5 μm |
| Auto preheat function | Yes |
| Effective area | 130×130 mm |
|---|---|
| Pixel size | 85 μm |
| Resolution | 1536×1536 |
| Frame rate | 20 fps |
| Tilt angle | 60° |
| Platform size | 530×530 mm |
|---|---|
| Effective inspection area | 500×500 mm |
| Max load | 10 kg |
| Optical magnification | Up to 200× |
|---|---|
| System magnification | Up to 1500× |
| Inspection speed | Max 3.0 s per point |
| Dimensions | 1360(L)×1365(W)×1730(H) mm |
|---|---|
| Weight | 1200 kg |
| Power supply | AC 110-220 V, 50/60 Hz |
| Max power | 1500 W |
| Industrial PC | I5 CPU, 8 GB RAM, 500 GB SSD |
| Display | 24-inch HDMI LCD |