| نام تجاری: | WELLMAN |
| شماره مدل: | X-6000 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| نوع | بسته، میکرو فوکوس |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ لوله | 90kV |
| حداکثر جریان لوله | 200μA |
| اندازه نقطه فوکال | 5μm |
| عملکرد | پیش گرم کردن اتوماتیک |
| منطقه موثر | 130mm×130mm |
|---|---|
| اندازه پیکسل | 85μm |
| قطعنامه | 1536×1536 |
| نرخ فریم | 20FPS |
| اندازه | ۴۲۰ میلی متر × ۴۲۰ میلی متر |
|---|---|
| منطقه قابل تشخیص | ۴۰۰ میلی متر × ۴۰۰ میلی متر |
| حداکثر بار | 15 کیلوگرم |
| بزرگنمایی | هندسه 150X. سیستم 1500X. |
|---|---|
| سرعت بازرسی | حداکثر 3.0s/نقطه |
| ابعاد | 1100mm (L) × 1000mm (W) × 1600mm (H) |
| وزن | ۱۰۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC110-220V 50/60HZ |
| حداکثر قدرت | ۱۳۰۰ وات |
| کامپیوترهای صنعتی | پردازنده Intel I5، رم 8G، اس اس دی 240GB |
| نمایشگر | صفحه LCD 24 اینچی HDMI |
| نشت تشعشعات | هیچ نشتي |
|---|---|
| پنجره مشاهده شیشه سرب | محافظ پنجره شیشه ای سرب شفاف برای مشاهده وضعیت داخلی |
| قفل ایمنی پنجره و درب عقب | لوله اشعه ایکس وقتی پنجره یا در باز می شود بلافاصله خاموش می شود. |
| سوئیچ ایمنی الکترومغناطیسی | قفل زمانی که اشعه ایکس روشن است، جلوگیری از باز شدن پنجره |
| توقف اضطراری | در کنار موقعیت عملیاتی برای قطع برق فوری قرار دارد |
| حفاظت از لوله | نرم افزار از ترک بدون بسته شدن لوله اشعه ایکس جلوگیری می کند |
| ماژول عملکرد | عملیات |
|---|---|
| کنترل لوله اشعه ایکس | استفاده از صفحه کلید و ماوس |
| نوار وضعیت | حالت تعطیلی، حالت پیش گرم کردن و وضعیت اشعه ایکس را با روشن شدن به طور متناوب قرمز و سبز نشان می دهد |
| تنظیم اثر تصویر | روشنایی، کنتراست و افزایش تصویر می تواند به طور آزاد تنظیم شود |
| لیست محصولات | کاربران می توانند پارامترهای بازرسی مانند موقعیت محور Z، روشنایی، کنتراست و افزایش را ذخیره کنند... |
| پنجره ناوبری | جدول به جایی که روی آن کلیک می کنید منتقل می شود و در صفحه نمایش نمایش داده می شود. |
| وضعیت محور حرکت | مختصات رو در زمان واقعي نشان بده |
| نتیجه بازرسی | نتایج اندازه گیری (سرعت خلاء، فاصله، منطقه و غیره، تنظیم شده توسط کاربران) به ترتیب نمایش داده می شود. |
| کنترل سرعت | سرعت حرکت هر محور را می توان تنظیم کرد (بست، عادی و سریع) |
| محاسبه خودکار |
روی دو نقطه کلیک کنید تا یک مستطیل را مشخص کنید. |
| تنظیم پارامترها | کاربران می توانند آستانه رنگ خاکستری، پیکسل، کنتراست، فیلتر اندازه و سایر پارامترها را تنظیم کنند. |
| اضافه کردن خالی ها به صورت دستی | کاربران می توانند یک چند ضلعی یا یک شکل آزاد بکشند و آن را به عنوان یک خالی در نرخ خالی محاسبه کنند. |
| پارامترها را ذخیره کنید | کاربران می توانند پارامترها را ذخیره کنند و می توانند به طور مستقیم پارامترها را ذخیره کنند. |
| فاصله | برای تنظیم خط پایه، روی نقاط A و B کلیک کنید، سپس روی نقطه C کلیک کنید تا فاصله عمودی از نقطه C تا خط پایه را اندازه گیری کنید. |
| نرخ فاصله | این بیشتر برای اندازه گیری سرعت جوشیدن سوراخ استفاده می شود. |
| زاویه | برای تنظیم خط پایه، روی نقاط A و B کلیک کنید، سپس روی نقطه C کلیک کنید تا زاویه بین اشعه BA و BC را اندازه گیری کنید. |
| شعاع | سه نقطه را کلیک کنید تا یک دایره را تعیین کنید و دایره، منطقه و شعاع را اندازه گیری کنید. |
| محدوده | دو نقطه را کلیک کنید تا یک مربع را تعیین کنید، طول، عرض و مساحت را اندازه گیری کنید. |
| تنظیمات دستی | کاربران می توانند هر موقعیتی را روی میز به عنوان نقاط بازرسی تنظیم کنند، نرم افزار به طور خودکار تصویر را بررسی و ذخیره می کند. |
| آرایه | دو نقطه بازرسی و تعداد ردیف ها و ستون ها را تنظیم کنید، نرم افزار به طور خودکار هر نقطه را بازرسی می کند و تصاویر را ذخیره می کند. |
| شناسایی خودکار | این نرم افزار به طور خودکار موقعیت ها را شناسایی می کند، اندازه گیری می کند و تصویر را ذخیره می کند. |