| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | X-6000 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Türü | Kapalı, mikro odak |
|---|---|
| Max Tube Voltajı | 90kV |
| Maksimum boru akımı | 200μA |
| Odak Noktası Boyutu | 5 μm |
| Görev | Otomatik ön ısıtma |
| Etkili Alan | 130 mm×130 mm |
|---|---|
| Piksel Boyutu | 85μm |
| Karar | 1536×1536 |
| Çerçeve Hızı | 20 fps |
| Boyut | 420 mm×420 mm |
|---|---|
| tespit edilebilir alan | 400 mm×400 mm |
| Maksimum Yük | 15 kg |
| Büyütme | Geometri 150X. Sistem 1500X. |
|---|---|
| Denetim Hızı | Max 3.0s/nokta |
| Boyutları | 1100mm (L) × 1000mm (W) × 1600mm (H) |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Güç kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 1300W |
| Endüstriyel PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Ekran | 24 inç HDMI LCD |
| Radyasyon Sızıntıları | Sızıntı yok. |
|---|---|
| Kurşun cam gözlem penceresi | Şeffaf kurşun cam pencere kalkanları, iç durumu gözlemlemek için radyasyon |
| Pencere ve arka kapı güvenlik kilitleri | Pencere veya kapı açıldığında röntgen tüpü hemen kapatılır. |
| Elektromanyetik güvenlik anahtarı | X-ışını açıkken kilitler, pencerenin açılmasını engeller |
| Acil Durdurma | Acil güç kesimi için çalışma pozisyonunun yanında yer almaktadır. |
| Tüp Koruması | Röntgen tüpünün kapatılmadan çıkmasını engelleyen yazılım |
| Fonksiyon modülü | Operasyon |
|---|---|
| Röntgen tüp kontrolü | Klavye ve fare kullanımı |
| Durum çubuğu | Kırmızı ve yeşil olarak yanıp sönen şekilde kilit durumunu, ön ısıtma durumunu ve X-ışını durumunu gösterir |
| Görüntü Efekti Düzenlemesi | Görüntünün parlaklığı, kontrastı ve kazancı serbestçe ayarlanabilir |
| Ürün listesi | Kullanıcılar Z ekseni konumu, parlaklık, kontrast ve kazanç gibi denetim parametrelerini kaydedebilirler. |
| Navigasyon penceresi | Masa tıkladığınız yere taşınacak ve ekranda görüntülenecek. |
| Hareket ekseni durumu | Gerçek zamanlı koordinatları göster. |
| Denetim sonucu | Ölçüm sonuçları (kullanıcılar tarafından belirlenen boşluk oranı, mesafe, alan vb.) sırayla görüntülenir. |
| Hız kontrolü | Her eksenin hareket hızı ayarlanabilir (yavaş, normal ve hızlı) |
| Otomatik hesaplama |
Dikdörtgen belirlemek için iki noktaya tıklayın. |
| Parametre ayarlamaları | Kullanıcılar gri ölçek eşik, piksel, kontrast, boyut filtreleme ve diğer parametreleri ayarlayabilirler. |
| Boşlukları elle ekle | Kullanıcılar bir çokgen veya serbest bir şekil çizebilir ve boşluk oranına boşluk olarak hesaplayabilirler. |
| Parametreleri kaydet | Kullanıcılar parametreleri kaydedebilir ve parametreleri doğrudan kaydedebilirler. |
| Uzaklık | A ve B noktalarını basamak olarak ayarlamak için tıklayın, ardından C noktasından basamak çizgisine dikey mesafeyi ölçmek için C noktasını tıklayın. |
| Uzaklık oranı | Çoğunlukla deliklerin lehim hızını ölçmek için kullanılır. |
| Açı | A ve B noktalarını basamak olarak ayarlamak için tıklayın, ardından BA ve BC ışınları arasındaki açıyı ölçmek için C noktasını tıklayın. |
| Yarıçap | Bir daireyi belirlemek için üç noktaya tıklayın ve çevresini, alanını ve yarıçapını ölçün. |
| Çevre | Bir kareyi belirlemek için iki noktaya tıklayın, uzunluğunu, genişliğini ve alanını ölçün. |
| El ayarlamaları | Kullanıcılar masadaki herhangi bir konumu denetim noktası olarak ayarlayabilir, yazılım otomatik olarak görüntüyi denetleyecek ve kaydedecektir. |
| Dizi | İki denetim noktasını ve satır ve sütun sayısını ayarlayın, yazılım otomatik olarak her noktayı denetleyecek ve resimleri kaydedecektir. |
| Otomatik tanımlama | Yazılım otomatik olarak konumları belirler, ölçümler yapar ve resmi kaydeder. |