| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X-6000 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Rodzaj | Zamknięte, mikrofokusa |
|---|---|
| Maksymalne napięcie rurki | 90 kV |
| Maksymalny prąd w rurze | 200 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 5 μm |
| Funkcja | Automatyczne podgrzewanie |
| Obszar skuteczny | 130 mm × 130 mm |
|---|---|
| Wielkość pikseli | 85 μm |
| Rozstrzygnięcie | 1536×1536 |
| Prędkość obrazu | 20 klatek na sekundę |
| Wielkość | 420 mm × 420 mm |
|---|---|
| Obszar wykrywalny | 400 mm × 400 mm |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
| Zwiększenie | Geometria 150X. |
|---|---|
| Prędkość kontroli | Maksymalnie 3,0 s/punkt |
| Wymiary | 1100 mm (L) × 1000 mm (W) × 1600 mm (H) |
| Waga | 1000 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 1300 W |
| PC przemysłowe | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku |
|---|---|
| Okno obserwacyjne ze szkła ołowiowego | Przejrzystości ołowiane okna osłony promieniowania do obserwacji stanu wewnętrznego |
| Bezpieczne zamknięcie okien i tylnych drzwi | Przewód rentgenowskie wyłącza się natychmiast po otwarciu okna lub drzwi |
| Przełącznik bezpieczeństwa elektromagnetycznego | Zamki, gdy jest włączone promieniowanie rentgenowskie, uniemożliwiające otwieranie okna |
| Zatrzymanie awaryjne | Położone obok pozycji pracy dla natychmiastowego wyłączenia zasilania |
| Ochrona rur | Oprogramowanie uniemożliwia opuszczenie bez zamknięcia rurki rentgenowskiej |
| Moduł funkcji | Operacja |
|---|---|
| System sterowania rurą rentgenowską | Korzystanie z klawiatury i myszy |
| Pasek stanu | Wskazuje stan blokady, stan przedgrzewania i stan rentgenowskie poprzez zamiennie migające czerwone i zielone |
| Dostosowanie efektu obrazu | Jasność, kontrast i wzrost obrazu można swobodnie regulować |
| Wykaz produktów | Użytkownicy mogą zapisać parametry inspekcji, takie jak pozycja osi Z, jasność, kontrast i wzrost... |
| Okno nawigacyjne | Tabela przeniesie się do miejsca, na którym klikniesz i wyświetla na ekranie. |
| Status osi ruchu | Wyświetlać współrzędne w czasie rzeczywistym. |
| Wynik kontroli | Wyniki pomiarów (prędkość próżni, odległość, powierzchnia itp., ustawione przez użytkowników) są wyświetlane w porządku. |
| System regulacji prędkości | Prędkość ruchu każdej osi może być regulowana (powolna, normalna i szybka) |
| Automatyczne obliczanie |
Kliknij dwa punkty, aby określić prostokąt. |
| Dostosowanie parametrów | Użytkownicy mogą regulować próg skali szarości, piksele, kontrast, filtrowanie rozmiarów i inne parametry. |
| Dodawanie pustek ręcznie | Użytkownicy mogą narysować wielokąt lub wolną figurę i obliczyć ją jako pustkę w szybkości pustki. |
| Zapisz parametry | Użytkownicy mogą zapisywać parametry i zapisywać je bezpośrednio. |
| Odległość | Kliknij punkty A i B, aby ustawić je jako linię bazową, a następnie kliknij punkt C, aby zmierzyć pionową odległość od punktu C do linii bazowej. |
| Wskaźnik odległości | Jest on najczęściej stosowany do pomiaru szybkości lutowania otworu. |
| Kąt | Kliknij punkty A i B, aby ustawić je jako linię bazową, a następnie kliknij punkt C, aby zmierzyć kąt między promieniami BA i BC. |
| Radiusz | Kliknij trzy punkty, aby określić koło i zmierzyć obwód, powierzchnię i promień. |
| Obwód | Kliknij dwa punkty, aby określić kwadrat, zmierzyć długość, szerokość i powierzchnię. |
| Ustawienie ręczne | Użytkownicy mogą ustawić dowolne pozycje na stole jako punkty kontroli, oprogramowanie automatycznie sprawdzi i zapisze obraz. |
| Zestaw | Ustaw dwa punkty kontroli i liczbę wierszy i kolumn, oprogramowanie automatycznie sprawdzi każdy punkt i zapisać zdjęcia. |
| Automatyczna identyfikacja | Oprogramowanie automatycznie identyfikuje pozycje, mierzy i zapisuje obraz. |