| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Type | Gesloten, microfocus |
|---|---|
| Maximale Buisspanning | 90kV |
| Maximale Buisstroom | 200μA |
| Brandpuntsgrootte | 5μm |
| Functie | Automatische voorverwarming |
| Effectief Gebied | 130mm×130mm |
|---|---|
| Pixelgrootte | 85μm |
| Resolutie | 1536×1536 |
| Framesnelheid | 20fps |
| Afmetingen | 420mm×420mm |
|---|---|
| Detecteerbaar Gebied | 400mm×400mm |
| Max. Belasting | 15kg |
| Vergroting | Geometrie 150X | Systeem 1500X |
|---|---|
| Inspectiesnelheid | Max 3.0s/punt |
| Afmetingen | 1100mm (L) × 1000mm (B) × 1600mm (H) |
| Gewicht | 1000kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Max. Vermogen | 1300W |
| Industriële PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Display | 24" HDMI LCD |
| Stralingslekkage | Geen lekkage |
|---|---|
| Observatieraam van Loodglas | Transparant loodglasraam beschermt tegen straling om interne status te observeren |
| Veiligheidsvergrendeling van raam en achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit wanneer raam of deur opent |
| Elektromagnetische Veiligheidsschakelaar | Vergrendelt wanneer röntgen aan staat, voorkomt openen van raam |
| Noodstop | Gelegen naast de bedieningspositie voor onmiddellijke uitschakeling |
| Buisbescherming | Software voorkomt afsluiten zonder sluiten van röntgenbuis |
| Functiemodule | Bediening |
|---|---|
| Röntgenbuisregeling | Gebruik van toetsenbord en muis |
| Statusbalk | Geeft de interlockstatus, voorverwarmingstatus en röntgenstatus aan door afwisselend rood en groen te knipperen |
| Beeldeffectaanpassing | De helderheid, het contrast en de versterking van het beeld kunnen vrij worden aangepast |
| Productlijst | Gebruikers kunnen de inspectieparameters opslaan, zoals Z-as positie, helderheid, contrast en versterking... |
| Navigatievenster | De tafel beweegt naar de plaats waar u klikt en wordt op het scherm weergegeven. |
| Bewegingsasstatus | Geeft realtime coördinaten weer. |
| Inspectieresultaat | De meetresultaten (leegtepercentage, afstand, oppervlakte, etc., ingesteld door gebruikers) worden op volgorde weergegeven. |
| Snelheidsregeling | De bewegingssnelheid van elke as kan worden aangepast (langzaam, normaal en snel) |
| Automatische berekening |
Klik op twee punten om een rechthoek te bepalen. |
| Parameterinstelling | Gebruikers kunnen de grijswaaltijd, pixel, contrast, groottefiltering en andere parameters aanpassen. |
| Leegtes handmatig toevoegen | Gebruikers kunnen een polygoon of een vrije vorm tekenen en deze berekenen als een leegte in het leegtepercentage. |
| Parameters opslaan | Gebruikers kunnen parameters opslaan en de parameters direct opslaan. |
| Afstand | Klik op de punten A en B om als basislijn in te stellen, klik vervolgens op punt C om de verticale afstand van punt C tot de basislijn te meten. |
| Afstandpercentage | Het wordt meestal gebruikt om het soldeerratio van het doorvoergat te meten. |
| Hoek | Klik op de punten A en B om als basislijn in te stellen, klik vervolgens op punt C om de hoek tussen de BA- en BC-stralen te meten. |
| Straal | Klik op drie punten om een cirkel te bepalen en de omtrek, oppervlakte en straal te meten. |
| Omtrek | Klik op twee punten om een vierkant te bepalen, meet de lengte, breedte en oppervlakte. |
| Handmatige instelling | Gebruikers kunnen willekeurige posities op de tafel instellen als inspectiepunten, de software inspecteert en slaat automatisch de afbeelding op. |
| Array | Stel twee van de inspectiepunten en het aantal rijen en kolommen in, de software inspecteert automatisch elk punt en slaat afbeeldingen op. |
| Automatische identificatie | De software identificeert automatisch de posities, voert metingen uit en slaat de afbeelding op. |