| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | X-6000 |
| Ödeme şartları: | T/T |
10000 saatlik yaşam süresi
0 Sızıntı Radyasyonu
Bakımsız
13×13 cm yüksek çözünürlüklü geniş alan
Eğilebilir 30°/60°/180° (ihtiyaç duyulmaz)
420×420 mm masa, 15 kg yük kapasitesi
Eğitime sadece 2 saat var.
(Eğitim ücreti yok)
Tablo tıkladığınız yere hareket edecek ve ekranda görüntülenecek.
3 eksenli koordinasyon
Hız (yavaş, normal hızlı)
| Röntgen Kaynağı | |
|---|---|
| Türü | Kapalı, mikro odak |
| Max Tube Voltajı | 90kV |
| Maksimum boru akımı | 200μA |
| Odak Noktası Boyutu | 5 μm |
| Görev | Otomatik ön ısıtma |
| Düz Panel Detektörü | |
|---|---|
| Etkili Alan | 130 mm×130 mm |
| Piksel Boyutu | 85μm |
| Karar | 1536×1536 |
| Çerçeve Hızı | 20 fps |
| Tablo | |
|---|---|
| Boyut | 420 mm×420 mm |
| tespit edilebilir alan | 400 mm×400 mm |
| Maksimum Yük | 15 kg |
| Ekipman | |
|---|---|
| Büyütme | Geometri 150X. Sistem 1500X. |
| Denetim Hızı | Max 3.0s/nokta |
| Boyutları | 1100mm (L) × 1000mm (W) × 1600mm (H) |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Güç kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 1300W |
| Endüstriyel PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Ekran | 24 inç HDMI LCD |
X düğmesine tıklamak için fareyi kullanmak, X-ışını'nı açabilir veya kapatabilir.
Kırmızı ve yeşil olarak yanıp sönen şekilde kilit durumunu, ön ısıtma durumunu ve X-ışını durumunu gösterir.
Görüntünün parlaklığı, kontrastı ve kazancı serbestçe ayarlanabilir
Kullanıcılar denetim parametrelerini kaydedebilir ve parametreleri doğrudan arayabilirler.
Masa tıkladığınız yere taşınacak ve ekranda görüntülenecek.
Gerçek zamanlı koordinatları göster.
Ölçüm sonuçları (kullanıcılar tarafından belirlenen boşluk oranı, mesafe, alan vb.) sırayla görüntülenir.
Her eksenin hareket hızı yavaş, normal ve hızlı olarak ayarlanabilir.
Otomatik hesaplama - Bir dikdörtgen belirlemek için iki noktaya tıklayın.
Kullanıcılar greyscale eşiği, piksel ve diğer parametreleri ayarlayabilirsiniz
Kullanıcılar bir çokgen veya serbest bir şekil çizebilir ve boşluk oranına boşluk olarak hesaplayabilirler.
Kullanıcılar gri ölçek eşik gibi parametreleri kaydedebilir ve parametreleri doğrudan arayabilirler.
| Görev | Açıklama |
|---|---|
| Uzaklık | Temel olarak ayarlamak için A ve B noktalarını tıklatın, sonra dikey mesafeyi ölçmek için C noktasını tıklatın |
| Uzaklık oranı | Çoğunlukla deliklerin lehim hızını ölçmek için kullanılır. |
| Açı | Temel olarak ayarlamak için A ve B noktalarını tıklayın, sonra BA ve BC ışınları arasındaki açıyı ölçmek için C noktasını tıklayın |
| Yarıçap | Bir daireyi belirlemek ve çevresini, alanını ve yarıçapını ölçmek için üç noktaya tıklayın |
| Çevre | Bir kare belirlemek için iki noktaya tıklayın, uzunluğu, genişliği ve alanı ölçün |
| Mod | Açıklama |
|---|---|
| El ayarlamaları | Kullanıcılar kontrol noktaları olarak masadaki herhangi bir pozisyon ayarlayabilirsiniz, yazılım otomatik olarak incelemek ve resim kaydetmek |
| Dizi | Kullanıcılar sadece denetim noktalarından ikisini ve satır ve sütun sayısını belirlemeleri gerekir |
| Otomatik tanımlama | Açık özelliklere sahip denetim noktaları için, yazılım otomatik olarak konumları belirler, ölçümler yapar ve görüntüyü kaydeder |