| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
10000 uur levensduur
0 lekkende straling
Onderhoudsvrij
13x13 cm groot high-definition gebied
Kantelbaar 30°/60°/180° (optioneel)
420x420mm tafel met 15KG draagvermogen
slechts 2 uur training
(Geen trainingskosten)
De tafel beweegt naar de plek waar u klikt en wordt op het scherm weergegeven.
3-assige coördinatie
Snelheid (langzaam, normaal, snel)
| Röntgenbron | |
|---|---|
| Type | Gesloten, microfocus |
| Maximale Buisspanning | 90kV |
| Maximale Buisstroom | 200μA |
| Focale Vlek Grootte | 5μm |
| Functie | Automatisch voorverwarmen |
| Flat Panel Detector | |
|---|---|
| Effectief Gebied | 130mm×130mm |
| Pixel Grootte | 85μm |
| Resolutie | 1536×1536 |
| Framesnelheid | 20fps |
| Tafel | |
|---|---|
| Grootte | 420mm×420mm |
| Detecteerbaar Gebied | 400mm×400mm |
| Max. Belasting | 15kg |
| Apparatuur | |
|---|---|
| Vergroting | Geometrie 150X | Systeem 1500X |
| Inspectiesnelheid | Max 3.0s/punt |
| Afmetingen | 1100mm (L) × 1000mm (B) × 1600mm (H) |
| Gewicht | 1000kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Max. Vermogen | 1300W |
| Industriële PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Display | 24" HDMI LCD |
Gebruik de muis om op de X-knop te klikken om de röntgenstraal in of uit te schakelen.
Geeft de status van de schakelaar, voorverwarming en röntgenstraal aan door afwisselend rood en groen te knipperen.
De helderheid, het contrast en de versterking van het beeld kunnen vrij worden aangepast
Gebruikers kunnen de inspectieparameters opslaan en de parameters direct oproepen.
De tafel beweegt naar de plek waar u klikt en wordt op het scherm weergegeven.
Geeft realtime coördinaten weer.
De meetresultaten (lege ruimte percentage, afstand, oppervlakte, etc., ingesteld door gebruikers) worden op volgorde weergegeven.
De bewegingssnelheid van elke as kan worden aangepast naar langzaam, normaal en snel.
Automatische berekening - Klik op twee punten om een rechthoek te definiëren.
Gebruikers kunnen de grijswaaltijd, pixel en andere parameters aanpassen
Gebruikers kunnen een polygoon of een vrije vorm tekenen en deze als lege ruimte berekenen voor het lege ruimte percentage.
Gebruikers kunnen parameters zoals grijswaaltijd opslaan en de parameters direct oproepen.
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Afstand | Klik op de punten A en B om als basislijn in te stellen, klik vervolgens op punt C om de verticale afstand te meten |
| Afstand Percentage | Meestal gebruikt om het soldeerpercentage van het doorvoergat te meten |
| Hoek | Klik op de punten A en B om als basislijn in te stellen, klik vervolgens op punt C om de hoek tussen de BA en BC stralen te meten |
| Straal | Klik op drie punten om een cirkel te definiëren en meet de omtrek, oppervlakte en straal |
| Omtrek | Klik op twee punten om een vierkant te definiëren, meet de lengte, breedte en oppervlakte |
| Modus | Beschrijving |
|---|---|
| Handmatige Instelling | Gebruikers kunnen willekeurige posities op de tafel instellen als inspectiepunten, de software inspecteert automatisch en slaat de afbeelding op |
| Array | Gebruikers hoeven slechts twee van de inspectiepunten en het aantal rijen en kolommen in te stellen |
| Automatische Identificatie | Voor inspectiepunten met duidelijke kenmerken identificeert de software automatisch de posities, voert metingen uit en slaat de afbeelding op |