| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD-T |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Αποθήκευση και χειρισμός υλικού | |
| Αποθήκευση μέσα και έξω | Σκανάρισμα κώδικα με υποστήριξη κώδικα μπαρ και QR |
| Τύπος υλικού | Στρογγυλο SMD |
| Φορτίο παρτίδας | - Ναι, ναι. |
| Δυνατότητα & Απόδοση | |
| Τυπική χωρητικότητα | 750 τεμάχια (7" & 10mm τροχιά) |
| Δυνατότητα μετά την ανύψωση | 1120 τεμάχια (7" & 10mm τροχιά) |
| Μέγεθος τροχιάς υποστήριξης | 7" έως 13", 15" προσαρμόσιμα |
| Χρόνος κύκλου μεμονωμένου τροχού | Περίπου 15 λεπτά. |
| Χρόνος κύκλου μετά την ανύψωση | Περίπου 16 εκατοστά. |
| Μίνι ύψος | 5 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος | 25 mm (προσαρμόσιμα) |
| Μέγιστο βάρος | 3KG (προσαρμόζεται) |
| Σύστημα & Σύνδεση | |
| Σύνδεση πολλών πύργων | Υποστήριξη |
| Διαχείριση WMS | Υποστήριξη |
| Προειδοποίηση για θερμοκρασία και υγρασία | Υποστήριξη |
| Σύστημα λειτουργίας | Win10 |
| Επικοινωνία με το τοποθέτημα τσιπ | Προαιρετικό |
| Σύνδεση συστημάτων διαχείρισης | ΜΕΣ, ERP, WMS κλπ. |
| Προδιαγραφές εξοπλισμού | |
| Μέγεθος | 1450mm (L) * 1900mm (W) * 2050mm (H) |
| Διάμετροι για τροχό 15 ιντσών | 1650mm (L) * 2120mm (W) * 2050mm (H) |
| Υψόμετρο μετά την ανύψωση | 2750 χιλιοστά |
| Βάρος | 1500 κιλά |
| Βάρος μετά την ανύψωση | 2000 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220VAC, 10A |
| Δύναμη | 3000W |
| Βιομηχανικές συσκευές | I7 CPU, 8G RAM, 240G SSD + 1T HDD |
| Δείκτης | 17 ιντσών οθόνη αφής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40°C |
| Εργασιακή υγρασία | 10 - 85% |
| Ασύρματα | 50 dB |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7mpa |
| Διασύνδεση N2 | Υποστήριξη |