| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | SMD-T |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Opberging en materiaalbehandeling | |
| In- en uitopslag | Codescannen met ondersteuning voor streepjescodes en QR-codes |
| Materiaaltype | SMD spoel |
| Batchbelasting | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit en prestaties | |
| Standaardcapaciteit | 750 stuks (7" en 10 mm spoel) |
| Capaciteit na verhoging | 1120 stuks (7" & 10mm spoel) |
| Ondersteuningsrolgrootte | 7" tot 13", 15" aanpasbaar |
| Cyclustijd voor een enkele spoel | Ongeveer 15s. |
| Cyclustijd na het opheffen | Ongeveer 16s. |
| Mini-hoogte | 5 mm |
| Maximale hoogte | 25 mm (aanpasbaar) |
| Maximaal gewicht | 3 kg (aanpasbaar) |
| System & Connectiviteit | |
| Multi-towerverbinding | Ondersteuning |
| WMS-management | Ondersteuning |
| Temperatuur en luchtvochtigheid | Ondersteuning |
| Operatiesysteem | Win10 |
| Communicatie met de chipmonter | Facultatief |
| Verbinding van beheersystemen | MES, ERP, WMS enz. |
| Specificaties van de apparatuur | |
| Afmetingen | 1450 mm (L) * 1900 mm (W) * 2050 mm (H) |
| Afmetingen voor 15" spoel | 1650 mm (L) * 2120 mm (W) * 2050 mm (H) |
| Hoogte na verhoging | 2750 mm |
| Gewicht | 1500 kg |
| Gewicht na het opheffen | 2000 kg |
| Stroomvoorziening | 220VAC, 10A |
| Kracht | 3000 W |
| Industriële pc's | I7 CPU, 8G RAM, 240G SSD + 1T HDD |
| Displayer | 17" touchscreen |
| Werktemperatuur | 0 - 40°C |
| Werkvochtigheid | 10 tot 85% |
| Geluid | 50 dB |
| Luchtdruk | 00,5-0,7mpa |
| N2-interface | Ondersteuning |