| نام تجاری: | WELLMAN |
| شماره مدل: | smd-t |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| ذخیره سازی و دستکاری مواد | |
| ذخیره سازی در داخل و خارج | اسکن کد با پشتیبانی از بارکد و کد QR |
| نوع ماده | سیم کارت SMD |
| بارگذاری دسته | آره |
| ظرفیت و عملکرد | |
| ظرفیت استاندارد | 750 عدد (7" و 10 میلی متری) |
| ظرفیت پس از بالا بردن | 1120 عدد (7 اینچ و 10 میلی متری) |
| اندازه رول پشتیبان | ۷ تا ۱۳ اینچ و ۱۵ اینچ قابل تنظیم |
| زمان چرخه تک ریل | حدود 15 ثانیه |
| زمان چرخه پس از بالا بردن | حدود 16 سنت |
| ارتفاع کوچک | 5 میلی متر |
| حداکثر ارتفاع | 25 میلی متر (تخصیص پذیر) |
| حداکثر وزن | 3 کیلوگرم (تخصیص پذیر) |
| سیستم و اتصال | |
| اتصال چند برج | حمایت |
| مدیریت WMS | حمایت |
| هشدار درجه حرارت و رطوبت | حمایت |
| سیستم عملیاتی | Win10 |
| ارتباطات تراشه نصب کننده | اختیاری |
| اتصال سیستم های مدیریت | MES، ERP، WMS و غیره |
| مشخصات تجهیزات | |
| ابعاد | 1450mm (L) * 1900mm (W) * 2050mm (H) |
| ابعاد رول 15 اینچی | 1650mm (L) * 2120mm (W) * 2050mm (H) |
| ارتفاع پس از ارتفاع | ۲۷۵۰ میلی متر |
| وزن | 1500 کیلوگرم |
| وزن پس از افزایش وزن | 2000 کیلوگرم |
| منبع برق | 220VAC، 10A |
| قدرت | ۳۰۰۰ وات |
| کامپیوترهای صنعتی | I7 CPU، 8G RAM، 240G SSD + 1T HDD |
| نمایشگر | صفحه لمسی 17 اینچی |
| دمای کار | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
| رطوبت کاری | 10 تا 85 درصد |
| سر و صدا | 50دبی |
| فشار هوا | 0.5-0.7mpa |
| رابط N2 | حمایت |