| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | SMD-T |
| Warunki płatności: | T/T |
| Przechowywanie i obsługa materiałów | |
| Przechowywanie i pobieranie | Skanowanie kodów z obsługą kodów kreskowych i QR |
| Typ materiału | Rolka SMD |
| Ładowanie wsadowe | Tak |
| Pojemność i wydajność | |
| Standardowa pojemność | 750 szt. (rolka 7" i 10 mm) |
| Pojemność po podwyższeniu | 1120 szt. (rolka 7" i 10 mm) |
| Obsługiwany rozmiar rolki | Od 7" do 13", 15" konfigurowalne |
| Czas cyklu pojedynczej rolki | Około 15 s |
| Czas cyklu po podwyższeniu | Około 16 s |
| Minimalna wysokość | 5 mm |
| Maksymalna wysokość | 25 mm (konfigurowalne) |
| Maksymalna waga | 3 kg (konfigurowalne) |
| System i łączność | |
| Połączenie wielu wież | Obsługa |
| Zarządzanie WMS | Obsługa |
| Ostrzeżenie o temperaturze i wilgotności | Obsługa |
| System operacyjny | Win10 |
| Komunikacja z montażownicą chipów | Opcjonalnie |
| Połączenie z systemami zarządzania | MES, ERP, WMS itp. |
| Specyfikacje urządzenia | |
| Wymiary | 1450 mm (dł.) * 1900 mm (szer.) * 2050 mm (wys.) |
| Wymiary dla rolki 15" | 1650 mm (dł.) * 2120 mm (szer.) * 2050 mm (wys.) |
| Wysokość po podwyższeniu | 2750 mm |
| Waga | 1500 kg |
| Waga po podwyższeniu | 2000 kg |
| Zasilanie | 220VAC, 10A |
| Moc | 3000W |
| Komputer przemysłowy | Procesor i7, 8 GB RAM, 240 GB SSD + 1 TB HDD |
| Wyświetlacz | 17" ekran dotykowy |
| Temperatura pracy | 0 - 40°C |
| Wilgotność pracy | 10 - 85% |
| Hałas | 50 dB |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Interfejs N2 | Obsługa |