| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ-6000 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Πηγή ακτίνων Χ | |
|---|---|
| Τύπος | Κλειστό, μικροεστίαση |
| Μέγιστη τάση σωλήνα | 90kV (προαιρετικό) |
| Μέγιστο ρεύμα σωλήνα | 200 μA |
| Μέγεθος εστιακού σημείου | 5 μm (προαιρετικά) |
| Λειτουργία | Αυτοκινητική προθερμία |
| Ανιχνευτής επίπεδου πίνακα | |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 130 χιλιοστά × 130 χιλιοστά |
| Μέγεθος pixel | 85 μm |
| Απόφαση | 1536×1536 |
| Ποσοστό καρέ | 20fps |
| Πίνακας | |
|---|---|
| Μέγεθος | 420 mm × 420 mm |
| Ανιχνεύσιμη περιοχή | 400 mm × 400 mm |
| Μέγιστο φορτίο | 15 κιλά |
| Εξοπλισμός | |
|---|---|
| Μεγέθυνση | Γεωμετρία 150X. |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | Μέγιστο 3,0s/σημείο |
| Μέγεθος | 1100 mm (L) × 1000 mm (W) × 1600 mm (H) |
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ισχύος: |
| Μέγιστη ισχύς | 1300W |
| Βιομηχανικές συσκευές | Intel I5 CPU, 8G RAM, SSD 240GB |
| Δείκτης | 24 ιντσών LCD HDMI |
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Παύση έκτακτης ανάγκης | Τοποθετείται δίπλα στη θέση λειτουργίας για άμεση διακοπή ρεύματος |
| Προστασία σωλήνων | Το λογισμικό εμποδίζει την έξοδο χωρίς να κλείσει το σωλήνα ακτινογραφίας |
| Διαρροή ακτινοβολίας | Καμία διαρροή (διεθνές πρότυπο: ≤1μSv/h) |
| Παρατηρητικό παράθυρο από μολύβδινο γυαλί | Διαφανείς προστατευτικές θωράκιες από γυαλί μολύβδου ακτινοβολία για την παρατήρηση της εσωτερικής κατάστασης |
| Κλειδώματα ασφαλείας παραθύρου και πίσω πόρτας | Ο σωλήνας ακτινοβολίας σβήνει αμέσως όταν ανοίγει ένα παράθυρο ή μια πόρτα. |
| Λειτουργία | Περιγραφή |
|---|---|
| Λειτουργία | Το πληκτρολόγιο και το ποντίκι μπορούν να ολοκληρώσουν όλες τις λειτουργίες |
| Έλεγχος σωλήνα ακτίνων Χ | Χρησιμοποιώντας το ποντίκι για να πατήσετε το κουμπί X μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε το ακτίνα Χ. Η τάση και η τιμή ρεύματος του σωλήνα σε πραγματικό χρόνο θα εμφανιστεί δίπλα, οι χρήστες μπορούν να πατήσουν επάνω και κάτω κουμπί, ή να σύρετε το συρόμενο,ή τύπου για ρύθμιση. |
| Διάγραμμα κατάστασης | Δείχνει την κατάσταση διασύνδεσης, την κατάσταση προθερμισμού και την κατάσταση ακτίνων Χ με εναλλακτικά κόκκινο και πράσινο φλας. |
| Ρυθμίσεις εφέ εικόνας | Η φωτεινότητα, η αντίθεση και η αύξηση της εικόνας μπορούν να ρυθμίζονται ελεύθερα για να επιτευχθεί ικανοποιητικό αποτέλεσμα. |
| Κατάλογος προϊόντων | Οι χρήστες μπορούν να αποθηκεύσουν τις παραμέτρους ελέγχου, όπως θέση του άξονα Z, φωτεινότητα, αντίθεση και κέρδος, και μπορούν να καλέσουν απευθείας τις παραμέτρους κατά τον έλεγχο του ίδιου προϊόντος,βελτίωση της αποτελεσματικότητας των επιθεωρήσεων. |
| Παράθυρο πλοήγησης | Αφού η κάμερα τραβήξει μια φωτογραφία του τραπεζιού, κάντε κλικ οπουδήποτε στη φωτογραφία, το τραπέζι θα μετακινηθεί στη θέση που κάνετε κλικ και θα εμφανιστεί στην οθόνη. |
| Κατάσταση άξονα κίνησης | Δείξε συντεταγμένες σε πραγματικό χρόνο. |
| Αποτελέσματα της επιθεώρησης | Τα αποτελέσματα των μετρήσεων (ποσοστό κενών, απόσταση, έκταση κλπ., που ορίζονται από τους χρήστες) εμφανίζονται με τη σειρά τους. |
| Ρυθμιστής ταχύτητας | Η ταχύτητα κίνησης κάθε άξονα μπορεί να ρυθμίζεται σε αργή, κανονική και γρήγορη. |