| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X-6000 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Źródło promieniowania rentgenowskiego | |
|---|---|
| Rodzaj | Zamknięte, mikrofokusa |
| Maksymalne napięcie rurki | 90 kV (nieobowiązkowe) |
| Maksymalny prąd w rurze | 200 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 5 μm (nieobowiązkowo) |
| Funkcja | Automatyczne podgrzewanie |
| Detektor płaskich paneli | |
|---|---|
| Obszar skuteczny | 130 mm × 130 mm |
| Wielkość pikseli | 85 μm |
| Rozstrzygnięcie | 1536×1536 |
| Prędkość obrazu | 20 klatek na sekundę |
| Tabela | |
|---|---|
| Wielkość | 420 mm × 420 mm |
| Obszar wykrywalny | 400 mm × 400 mm |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
| Wyposażenie | |
|---|---|
| Zwiększenie | Geometria 150X. |
| Prędkość kontroli | Maksymalnie 3,0 s/punkt |
| Wymiary | 1100 mm (L) × 1000 mm (W) × 1600 mm (H) |
| Waga | 1000 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 1300 W |
| PC przemysłowe | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Cechy | Opis |
|---|---|
| Zatrzymanie awaryjne | Położone obok pozycji pracy dla natychmiastowego wyłączenia zasilania |
| Ochrona rur | Oprogramowanie uniemożliwia opuszczenie bez zamknięcia rurki rentgenowskiej |
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku (standardy międzynarodowe: ≤1μSv/h) |
| Okno obserwacyjne ze szkła ołowiowego | Przejrzystości ołowiane okna osłony promieniowania do obserwacji stanu wewnętrznego |
| Bezpieczne zamknięcie okien i tylnych drzwi | Przewód rentgenowskie wyłącza się natychmiast po otwarciu okna lub drzwi |
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Operacja | Klawiatura i mysz mogą zakończyć wszystkie operacje |
| System sterowania rurą rentgenowską | Za pomocą myszy, aby kliknąć przycisk X można włączyć lub wyłączyć rentgen.lub typu do regulacji. |
| Pasek stanu | Wskazuje stan blokady, stan przedgrzewania i stan rentgenowskie poprzez wymiennie migające czerwone i zielone. |
| Dostosowanie efektu obrazu | Jasność, kontrast i wzrost obrazu można swobodnie regulować w celu uzyskania zadowalającego wyniku. |
| Wykaz produktów | Użytkownicy mogą zapisywać parametry kontroli, takie jak pozycja osi Z, jasność, kontrast i zwiększenie, i mogą bezpośrednio wywołać parametry podczas kontroli tego samego produktu,w celu poprawy efektywności kontroli. |
| Okno nawigacyjne | Po zrobieniu zdjęcia, kliknij dowolne miejsce na zdjęciu, a stół przeniesie się do miejsca, na którym klikniesz i wyświetla na ekranie. |
| Status osi ruchu | Wyświetlać współrzędne w czasie rzeczywistym. |
| Wynik kontroli | Wyniki pomiarów (prędkość próżni, odległość, powierzchnia itp., ustawione przez użytkowników) są wyświetlane w porządku. |
| System regulacji prędkości | Prędkość ruchu każdej osi może być regulowana na wolne, normalne i szybkie. |