| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Röntgenbron | |
|---|---|
| Type | Gesloten, microfocus |
| Maximale buisspanning | 90kV (optioneel) |
| Maximale buisstroom | 200μA |
| Brandpuntsafstand | 5μm (optioneel) |
| Functie | Automatisch voorverwarmen |
| Plat paneel detector | |
|---|---|
| Effectief gebied | 130 mm × 130 mm |
| Pixelgrootte | 85μm |
| Resolutie | 1536 × 1536 |
| Framesnelheid | 20 fps |
| Tafel | |
|---|---|
| Afmetingen | 420 mm × 420 mm |
| Detecteerbaar gebied | 400 mm × 400 mm |
| Maximale belasting | 15 kg |
| Apparatuur | |
|---|---|
| Vergroting | Geometrie 150X | Systeem 1500X |
| Inspectiesnelheid | Maximaal 3,0 s/punt |
| Afmetingen | 1100 mm (L) × 1000 mm (B) × 1600 mm (H) |
| Gewicht | 1000 kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal vermogen | 1300W |
| Industriële pc | Intel I5 CPU, 8 GB RAM, 240 GB SSD |
| Beeldscherm | 24" HDMI LCD |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Noodstop | Gelegen naast de bedieningspositie voor onmiddellijke uitschakeling |
| Buizenbescherming | Software voorkomt verlaten zonder de röntgenbuis te sluiten |
| Stralingslekkage | Geen lekkage (internationale norm: ≤1μSv/u) |
| Loodglas observatiewindow | Transparant loodglas venster beschermt tegen straling om interne status te observeren |
| Veiligheidsschakelaars voor venster en achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit wanneer venster of deur opent |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Bediening | Toetsenbord en muis kunnen alle bewerkingen voltooien |
| Röntgenbuisregeling | Gebruik de muis om op de X-knop te klikken om de röntgenstraal in of uit te schakelen. De realtime buisspanning en stroomwaarde worden ernaast weergegeven, gebruikers kunnen op de omhoog en omlaag knoppen klikken, de schuifregelaar slepen of typen om aan te passen. |
| Statusbalk | Geeft de status van de vergrendeling, de voorverwarmingsstatus en de röntgenstatus aan door afwisselend rood en groen te knipperen. |
| Beeldeffectaanpassing | De helderheid, het contrast en de versterking van het beeld kunnen vrij worden aangepast om een bevredigend resultaat te bereiken. |
| Productlijst | Gebruikers kunnen de inspectieparameters zoals Z-as positie, helderheid, contrast en versterking opslaan, en kunnen de parameters direct oproepen bij het inspecteren van hetzelfde product, om de inspectie-efficiëntie te verbeteren. |
| Navigatievenster | Nadat de camera een foto van de tafel heeft gemaakt, klikt u ergens op de foto, de tafel beweegt naar de plaats waar u klikt en wordt op het scherm weergegeven. |
| Status bewegingsas | Weergave van realtime coördinaten. |
| Inspectieresultaat | De meetresultaten (leegtepercentage, afstand, oppervlakte, etc., ingesteld door gebruikers) worden op volgorde weergegeven. |
| Snelheidsregeling | De bewegingssnelheid van elke as kan worden aangepast naar langzaam, normaal en snel. |