| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | X-6000 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Röntgen Kaynağı | |
|---|---|
| Türü | Kapalı, mikro odak |
| Max Tube Voltajı | 90kV (ihtimal) |
| Maksimum boru akımı | 200μA |
| Odak Noktası Boyutu | 5μm (ihtimal) |
| Görev | Otomatik ön ısıtma |
| Düz Panel Detektörü | |
|---|---|
| Etkili Alan | 130 mm×130 mm |
| Piksel Boyutu | 85μm |
| Karar | 1536×1536 |
| Çerçeve Hızı | 20 fps |
| Tablo | |
|---|---|
| Boyut | 420 mm×420 mm |
| tespit edilebilir alan | 400 mm×400 mm |
| Maksimum Yük | 15 kg |
| Ekipman | |
|---|---|
| Büyütme | Geometri 150X. Sistem 1500X. |
| Denetim Hızı | Max 3.0s/nokta |
| Boyutları | 1100mm (L) × 1000mm (W) × 1600mm (H) |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Güç kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 1300W |
| Endüstriyel PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Ekran | 24 inç HDMI LCD |
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Acil Durdurma | Acil güç kesimi için çalışma pozisyonunun yanında yer almaktadır. |
| Tüp Koruması | Röntgen tüpünün kapatılmadan çıkmasını engelleyen yazılım |
| Radyasyon Sızıntıları | Sızıntı yok (uluslararası standart: ≤1μSv/h) |
| Kurşun cam gözlem penceresi | Şeffaf kurşun cam pencere kalkanları, iç durumu gözlemlemek için radyasyon |
| Pencere ve arka kapı güvenlik kilitleri | Pencere veya kapı açıldığında röntgen tüpü hemen kapatılır. |
| Görev | Açıklama |
|---|---|
| Operasyon | Klavye ve fare tüm işlemleri bitirebilir |
| Röntgen tüp kontrolü | X düğmesine tıklamak için fare kullanmakla X-ışını açıp kapatabilirsiniz. gerçek zamanlı tüp voltajı ve akım değeri yanında görüntülenecektir, kullanıcılar yukarı ve aşağı düğmesine tıklayabilir veya kaydırıcı sürükleyebilir,ya da ayarlanacak tür. |
| Durum çubuğu | Kırmızı ve yeşil olarak yanıp sönen şekilde kilit durumunu, ön ısıtma durumunu ve X-ışını durumunu gösterir. |
| Görüntü Efekti Düzenlemesi | Görüntünün parlaklığı, kontrastı ve kazancı tatmin edici bir sonuca ulaşmak için serbestçe ayarlanabilir. |
| Ürün listesi | Kullanıcılar, Z ekseni konumu, parlaklık, kontrast ve kazanç gibi denetim parametrelerini kaydedebilir ve aynı ürünü denetlerken parametreleri doğrudan arayabilirler.Denetim verimliliğini artırmak için. |
| Navigasyon penceresi | Kamera masanın fotoğrafını çektikten sonra, fotoğrafın herhangi bir yerine tıklayın, masa tıkladığınız yere hareket eder ve ekranda görüntülenir. |
| Hareket ekseni durumu | Gerçek zamanlı koordinatları göster. |
| Denetim sonucu | Ölçüm sonuçları (kullanıcılar tarafından belirlenen boşluk oranı, mesafe, alan vb.) sırayla görüntülenir. |
| Hız kontrolü | Her eksenin hareket hızı yavaş, normal ve hızlı olarak ayarlanabilir. |